| نام محصول | کاستور کامل ترمز چرخشی 3 اینچی برای سبد سرویس، چرخ PU |
|---|---|
| قطر | 3 اینچ |
| درمان سطحی | زینک اندود زینک اندود |
| رنگ | خاکستری |
| نصب | ساقه نخ دار |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| تایپ کنید | چرخ های جامد استاندارد |
| نام محصول | کاستور نایلونی 304 فولاد ضد زنگ قیمت خوب |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| بلبرینگ | بلبرینگ تک توپ |
| نام محصول | چرخهای چرخدار 3 اینچی / 75 میلیمتری خاکستری PP/TPR با ترمز - چرخهای چرخدار صنعتی و مبلمان |
|---|---|
| اندازه | 75 میلی متر |
| مصالح مسکن | فولاد با آبکاری روی |
| مواد | TPR (لاستیک ترموپلاستیک) |
| ظرفیت بار | 60/100 کیلوگرم در هر کاست |
| نام | چرخ های کاستور جهانی |
|---|---|
| نوع | کاستورهای بشقاب، کاستورهای ساقه |
| اندازه چرخ | 25/32/38/50/63/75 میلی متر |
| عرض آج | 12/12/16/18/22/25 میلی متر |
| ارتفاع بار | 38/44/52/65/92/104 میلی متر |
| نام محصول | چرخ چرخ PU 4 اینچی با صفحه چرخان |
|---|---|
| نوع نصب | چرخاننده صفحه بالا |
| عرض چرخ | 50 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| رنگ | آبی، قرمز |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| تایپ کنید | چرخ های جامد استاندارد |
| شماره مدل | داجین کاستر |
| بلبرینگ | بلبرینگ تک توپ |
| اندازه | 2" |
| نام | کاستور دوچرخ پیچی 5 اینچی صنعتی M12 - چرخ TPR با هسته PP |
|---|---|
| قطر چرخ | 125 میلی متر (چرخ های با قطر 75 و 100 میلی متر در دسترس هستند) |
| عرض آج | 25*2 میلی متر |
| بلبرینگ | بلبرینگ |
| ارتفاع بار | 155 میلی متر |
| نام | کاستور سفت و سخت صنعتی |
|---|---|
| قطر چرخ | 75/100/125 میلی متر |
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 92 × 65 میلی متر |
| نام محصول | چرخ چرخان چرخشی قابل چرخش سنگین - راه حل تحرک صنعتی |
|---|---|
| قطر | 5 "6" 8" |
| عرض چرخ | 50 میلی متر |
| ظرفیت بار | 400-640 کیلوگرم |
| اندازه بشقاب | 140x110mm |
| نام محصول | کاستورهای تسطیح تاشو قابل تنظیم ارتفاع میز کار چرخ نایلونی چرخ گردان با پایه تراز |
|---|---|
| مواد | پلی پروپیلن |
| گارانتی | بدون ضمانت |
| ظرفیت بار | 65-110 کیلوگرم |
| قطر چرخ | 50 میلی متر |