| Productnaam | 3 inch zwenkwiel met volledige rem voor servicewagen, PU-wiel |
|---|---|
| Diameter | 3 inch |
| Oppervlaktebehandeling | VerzinktVerzinkt |
| Wielkleur | Grijs |
| Montage | Ingepaste stam |
| Materiaal | Nylon |
|---|---|
| Type | Standaard Stevige Wielen |
| Productnaam | goede prijs roestvrijstalen 304 nylon zwenkwiel |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Productnaam | 3 inch / 75 mm grijze PP/TPR zwenkwielen met rem – zwenkwielen voor meubels en industriële mobilitei |
|---|---|
| Maat | 75 mm |
| Behuizingsmateriaal | Staal met zinklaag |
| Materiaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Laadvermogen | 60/100 kg per zwenkwiel |
| Naam | universele gietmachinewielen |
|---|---|
| type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Ruitengrootte | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Loopvlakbreedte | 12/12/16/18/22/25 mm |
| Laadhoogte | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Productnaam | 4 inch PU-wielzwenkwiel met draaibare bovenplaat |
|---|---|
| Montagetype | Draaibare bovenplaat |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Kleur | Rood blauw, |
| Materiaal | Nylon |
|---|---|
| Type | Standaard Stevige Wielen |
| Modelnummer | DAJIN CASTER |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Maat | 2 " |
| Naam | 5 inch industriële M12 schroeftype zwenkwiel met dubbele wielen – TPR-wiel met PP-kern |
|---|---|
| Wieldiameter | 125 mm (wielen met een diameter van 75 mm en 100 mm zijn beschikbaar) |
| Loopvlakbreedte | 25 × 2 mm |
| Handelswijze | Kogellager |
| Laadhoogte | 155 mm |
| Naam | Industriële Stijve Gietmachine |
|---|---|
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 92 × 65 mm |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd draaibaar zwenkwiel – oplossing voor industriële mobiliteit |
|---|---|
| Diameter | 5" 6" 8" |
| Wiel breedte | 50 mm |
| Laadvermogen | 400-640 kg |
| Plaatgrootte | 140x110mm |
| Productnaam | In hoogte verstelbare intrekbare nivelleerwielen Nylon wiel Werkbank zwenkwiel met stelvoet |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Garantie | Geen garantie |
| Laadvermogen | 65-110 kg |
| Wieldiameter | 50 mm |