| Ürün adı | Servis Arabası için 3 İnç Döner Tam Fren Tekeri, PU Tekerlek |
|---|---|
| Çap | 3 İNÇ |
| Yüzey tedavisi | Çinko KaplamaÇinko Kaplama |
| Tekerlek rengi | Gri |
| Montaj | Dişli gövde |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| Tip | Standart Dolu Tekerlekler |
| Ürün Adı | iyi fiyat paslanmaz çelik 304 naylon tekeri |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Ürün Adı | 3 İnç / 75 mm Gri PP/TPR Frenli Döner Küçük Tekerlekler – Mobilya ve Endüstriyel Mobilite Tekerleri |
|---|---|
| Boyut | 75mm |
| Muhafaza Malzemesi | Çinko kaplamalı çelik |
| Malzeme | TPR (Termoplastik Kauçuk) |
| Yük Kapasitesi | Tekerlek başına 60/100 kg |
| Adı | evrensel sarhoş tekerlekler |
|---|---|
| Türü | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Tekerlek Boyutu | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Basamak genişliği | 12/12/16/18/22/25 mm |
| yük yüksekliği | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Ürün adı | Döner Üst Plakalı 4 İnç PU Tekerlek Tekeri |
|---|---|
| Montaj türü | Üst Plaka Döner |
| Tekerlek genişliği | 50 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| Renk | Mavi kırmızı |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| Tip | Standart Dolu Tekerlekler |
| Model numarası | Dajin Caster |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Boyut | 2" |
| İsim | 5 İnç Endüstriyel M12 Vidalı Çift Tekerlekli Teker – PP Çekirdekli TPR Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 125mm (75mm ve 100mm çaplı tekerlekler mevcuttur) |
| Diş Genişliği | 25*2 mm |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 155 mm |
| Adı | Endüstriyel Rijit Caster |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 92 × 65 mm |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Dönebilen Döner Tekerlek Tekeri – Endüstriyel Mobilite Çözümü |
|---|---|
| Çap | 5" 6" 8" |
| Tekerlek genişliği | Ayda 20 takım |
| Yük Kapasitesi | 400-640kg |
| Plaka boyutu | 140x110mm |
| Ürün adı | Yüksekliği Ayarlanabilir Geri Çekilebilir Tesviye Tekerleri Tesviye Ayağı ile Naylon Tekerlek Tezgah |
|---|---|
| Malzeme | Polipropilen |
| Garanti | Garanti Yok |
| Yük Kapasitesi | 65-110 kg |
| Tekerlek Çapı | Ayda 20 takım |