| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός φρένων 3 ιντσών για καλάθι σέρβις, τροχός PU |
|---|---|
| Διάμετρος | 3 ίντσες |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος Ψευδάργυρος |
| Τροχόσπιτο | Γκρί |
| Βάση | Περασμένος κλωστή μίσχος |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Τυποποιημένες στερεές ρόδες |
| Όνομα προϊόντος | καλή τιμή από ανοξείδωτο ατσάλι 304 νάιλον τροχίσκος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Τροχοί περιστρεφόμενοι τροχοί 3 ιντσών / 75 mm Γκρι PP/TPR με φρένο – Τροχοί επίπλων και βιομηχανική |
|---|---|
| Μέγεθος | 75 χιλιοστά |
| Υλικό Στέγασης | Χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Υλικό | TPR (θερμοπλαστικό καουτσούκ) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 60/100 κιλά ανά τροχιστή |
| Ονομασία | καθολικές ρόδες τροχίσκων |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Μέγεθος τροχού | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Πλάτος βήματος | 12/12/16/18/22/25 mm |
| Υψόμετρο φορτίου | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Όνομα προϊόντος | Τροχός τροχού PU 4 ιντσών με περιστρεφόμενη επάνω πλάκα |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Περιστρεφόμενος επάνω πλάκα |
| Πλάτος τροχού | 50mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Χρώμα | Μπλε, κόκκινο |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Τυποποιημένες στερεές ρόδες |
| Αριθμό μοντέλου | DAJIN CASTER |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 2 " |
| Ονομα | 5 ιντσών Industrial M12 Screw-Type Dual Wheel Caster – TPR Wheel with PP Core |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 125mm (διατίθενται τροχοί διαμέτρου 75mm και 100mm) |
| Πλάτος πέλματος | 25*2 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 155 χιλ. |
| Ονομασία | Βιομηχανικός άκαμπτος τροχίσκος |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 92 × 65 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος περιστρεφόμενος τροχός βαρέως τύπου – Λύση βιομηχανικής κινητικότητας |
|---|---|
| Διάμετρος | 5 "6" 8" |
| Πλάτος τροχού | 50 χλστ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 400-640 κιλά |
| Μέγεθος πιάτου | 140x110mm |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενο ύψος Πτυσσόμενοι τροχοί ισοπέδωσης Περιστρεφόμενος τροχός εργασίας με νάιλον τροχός περι |
|---|---|
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Εγγύηση | Χωρίς εγγύηση |
| Χωρητικότητα φορτίου | 65-110 κιλά |
| Διάμετρος τροχού | 50 χλστ |