| قطر چرخ | 75/100/125 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 65 × 94 میلی متر |
| فاصله سوراخ ها | 78 × 78mm / 45 × 71mm |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM |
| ضمانت | در دسترس نبودن |
| قطر چرخ | 65/75 میلی متر |
| مادی | نایلون |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM |
| مادی | نایلون |
| ماده چرخشی | قطر چرخ نایلون 2 اینچ |
| قطر چرخ | 2 اینچ |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM |
| مادی | PA |
| نام محصول | چرخ چرخ |
| عرض چرخ | 50 میلی متر |
| نام محصول | چرخ های ریخته گری صنعتی PU 304 فولاد ضد زنگ – راه حل تحرک میز کار بادوام |
|---|---|
| مواد | پلی اورتان |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| قطر چرخ | 4"/5"/6"/8" |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| نام | کاستورهای صنعتی |
|---|---|
| قطر چرخ | 100 میلی متر / 125 میلی متر |
| عرض آج | 37.5 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| نام | چرخ های کاستور جذب شوک |
|---|---|
| مدل | 60 /75 / 100/120 |
| ارتفاع پایه (میلی متر) | 18/22/27/30 |
| قد پد (میلی متر) | 5 / 7/8/10 |
| ضخامت پایه فولادی (میلی متر) | 10 / 18/28/40 |
| نام محصول | چرخ چرخان دوقلوی TPR 2 اینچی - چرخ چرخ دستی دو چرخ بادوام برای حرکت روان و بی صدا |
|---|---|
| اندازه | 50/75 میلی متر |
| مصالح مسکن | فولاد با آبکاری روی |
| مواد | TPR (لاستیک ترموپلاستیک) |
| عرض آج | 18/25 میلی متر |
| نام | چرخهای PU قرمز 4 / 5 / 6 / 8 اینچی برای چرخ دستی |
|---|---|
| قطر چرخ | 100/125/150/200 میلی متر |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| مواد معدنی | پلی اورتان (PU) |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 38*38 میلی متر |
|---|---|
| قطر چرخ | 50 میلی متر |
| اندازه صفحه گردان | 38*38 میلی متر |
| ظرفیت حمل | 66 پوند |
| نوع بشقاب | چرخشی |