| Nazwa produktu | 3-calowe, obrotowe, pełne kółko z hamulcem do wózka serwisowego, koło PU |
|---|---|
| Średnica | 3 CALE |
| Obróbka powierzchniowa | Ocynkowane. Ocynkowane |
| Kolor koła | Szary |
| Montowanie | Gwintowany trzonek |
| Tworzywo | Nylon |
|---|---|
| Typ | Standardowe pełne koła |
| Nazwa produktu | Kółko nylonowe ze stali nierdzewnej 304 w dobrej cenie |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Nazwa produktu | Kółka obrotowe 3 cale / 75 mm z szarego PP/TPR z hamulcem – Kółka do mebli i urządzeń przemysłowych |
|---|---|
| Rozmiar | 75mm |
| Materiał obudowy | Stal z cynkiem |
| Tworzywo | TPR (guma termoplastyczna) |
| Ładowność | 60/100 kg na kółko |
| nazwisko | uniwersalne kółka skrętne |
|---|---|
| Rodzaj | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Rozmiar koła | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Szerokość bieżnika | 12/12/16/18/22/25 mm |
| Wysokość ładunku | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Nazwa produktu | 4-calowe kółko z PU z obrotową płytą górną |
|---|---|
| Typ montażu | Obrotowa płyta górna |
| Szerokość koła | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Kolor | Niebieski czerwony |
| Tworzywo | Nylon |
|---|---|
| Typ | Standardowe pełne koła |
| Numer modelu | DAJIN KASTER |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Rozmiar | 2" |
| Nazwa | 5-calowe przemysłowe kółko skrętne M12 z podwójnym kołem – koło TPR z rdzeniem PP |
|---|---|
| Średnica koła | 125 mm (dostępne są koła o średnicy 75 mm i 100 mm) |
| Szerokość bieżnika | 25*2 mm |
| Łożysko | Łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 155 mm |
| nazwisko | Przemysłowy sztywny caster |
|---|---|
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 92 × 65 mm |
| Nazwa produktu | Obrotowe kółko obrotowe o dużej wytrzymałości – rozwiązanie w zakresie mobilności przemysłowej |
|---|---|
| Średnica | 5 "6" 8" |
| Szerokość koła | 50 mm |
| Ładowność | 400-640kg |
| Rozmiar talerza | 140 x 110 mm |
| Nazwa produktu | Chowane kółka poziomujące z regulacją wysokości. Nylonowe kółko obrotowe stołu warsztatowego z stopk |
|---|---|
| Tworzywo | Polipropylen |
| Gwarancja | Brak gwarancji |
| Ładowność | 65-110 kg |
| Średnica koła | 50 mm |