| Nazwa produktu | Chowane kółka poziomujące z regulacją wysokości. Nylonowe kółko obrotowe stołu warsztatowego z stopk |
|---|---|
| Tworzywo | Polipropylen |
| Gwarancja | Brak gwarancji |
| Ładowność | 65-110 kg |
| Średnica koła | 50 mm |
| Nazwa produktu | 3-calowe obrotowe kółko poziomujące – regulowane, uniwersalne kółko do stołu warsztatowego i sprzętu |
|---|---|
| Tworzywo | Nylon |
| Szerokość koła | 75 mm |
| Temperatura | -25 /+85°C |
| Ładowność | 100/300/500 kg |
| Nazwa produktu | 2-calowe obrotowe kółko poziomujące Regulowane uniwersalne kółko do stołów warsztatowych i urządzeń |
|---|---|
| Tworzywo | Nylon |
| Szerokość koła | 38 mm |
| Temperatura | -25 /+85°C |
| Ładowność | 250 kg |
| Nazwa produktu | Wyrównanie koła kółek regulowana wysokość |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU), nylon, guma, żeliwa |
| Wzór bieżnika | Gładki, diamentowy groove, żebrowany |
| Szerokość bieżnika | 19/24/30/32 mm |
| Materiał talerzy | Stalowa (splatana cynkiem), stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | GD150F (typ mocowania płyty) |
|---|---|
| Regulowana wysokość | 120+12mm |
| Szerokość koła | 56 mm (dodatkowe całe stabilność) |
| Średnica osi | 3,5 CALI |
| Rozstaw otworów | 70*70mm |
| Nazwa produktu | Koła kółek przemysłowych |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 24/30/32 mm |
| Średnica koła | 40/50/62/70 mm |
| Aplikacja | Precyzyjne wyrównanie sprzętu optycznego |
| Rozmiar płyty | 73*73/90*90/95*95 mm |
| Nazwa produktu | GD150F (typ mocowania płyty) |
|---|---|
| Pojedyncza nośność | 1500 KG |
| Całkowita pojemność (4 kółka) | 6000 kg |
| materiał koła | Nylon o wysokiej wytrzymałości (PA) |
| Średnica koła | 90 mm |
| Nazwa | Wstrząsające koła kół |
|---|---|
| Model | 60/75 / 100 /120 |
| Wysokość podstawy (mm) | 18/22/27/30 |
| Wysokość podkładki (mm) | 5/7 / 8/10 |
| Grubość podstawy stalowej (mm) | 10 / 18/28/40 |
| Nazwa | Wytrzymałe kółka z wyrównującymi stopami |
|---|---|
| Model | 60/75 / 100 /120 |
| Wysokość podstawy (mm) | 18/22/27/30 |
| Wysokość podkładki (mm) | 5/7 / 8/10 |
| Grubość podstawy stalowej (mm) | 10 / 18/28/40 |
| Nazwa | Przemysłowe koła z stalowych kół ciężkoodpowiedzialnych kół poliuretanowych |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU) na stalowym rdzeniu |
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |