| Nazwa | 2-calowe kółka z PU – kompaktowa mobilność w przemyśle i meblach |
|---|---|
| Typ | Caster płyty (Brake i obrotowe i sztywne) |
| Rozmiar talerza | 59*47mm |
| Średnica koła | 50 mm |
| Szerokość bieżnika | 20 mm |
| Nazwa | Nylonowe kółko samonastawne z łożyskiem wałeczkowym do średnich obciążeń – odporne na zużycie, płask |
|---|---|
| Rozmiar koła | 2,5 cala / 63 mm |
| Średnica otworu na śrubę | 13 mm |
| Obrzeże | Nylonowa obręcz |
| Łożysko | Łożyska wałeczkowe |
| nazwisko | Różce z bliźniakami |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 25*2 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedynczej kuli |
| Wysokość ładunku | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| Tworzywo | Poliuretan, stal nierdzewna |
|---|---|
| Numer modelu | SSDJ |
| Nazwa produktu | kółka pu |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar kół | 100*32mm |
| Nazwa | Koła do wózka o dużej wytrzymałości 4/5/6/8 cala – kółka obrotowe z gumy i stali |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiały bieżnika | Koło gumowe z rdzeniem aluminiowym |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | Kółka przemysłowe PP/TPR 3/4/5/6/8 cali |
|---|---|
| Średnica koła | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Materiał kół | Polipropylen (PP) / Guma termoplastyczna (TPR) |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Ładowność | 50–180 kg |
| Nazwa | 1-calowe (25 mm) przemysłowe kółko rolkowe TPR / kółko samonastawne – rozwiązanie mobilne do lekkich |
|---|---|
| Materiał kół | Kauczuk termoplastyczny (TPR) |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Styl projektowania | Przemysłowy |
| Tworzywo | TPR |
| Nazwa | 150 mm silniki ciężkoodporne |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 144/164/186/240 mm |
| Nazwa produktu | 2,5 -calowy biały cichy kółko z bliźniakiem z górną płytą i pojedynczym hamulcem |
|---|---|
| Średnica koła | 65 mm |
| Szerokość koła | 44,5 mm |
| Całkowita wysokość | 78,5 mm |
| Rodzaj montażu | Gwintowany łodyga/płyta z całkowitym hamulcem |
| Nazwa produktu | GD40/60/80/100 Koło rzucające |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 19/24/30/32 mm |
| Średnica koła | 40/50/62/70 mm |
| Aplikacja | Żywność i napoje, detaliczne, restauracje, maszyny |
| Rozmiar płyty | 73*73 cale |