| Nazwa produktu | 4-calowe, przezroczyste, poliuretanowe, niebieskie kółka o średnicy 100 mm |
|---|---|
| Średnica | 4 cale |
| Średnica koła | 100 mm |
| Kolor koła | Niebieski |
| Pojemność ładowania | 70 kg |
| Nazwa produktu | 2-calowe kółko obrotowe ze stali nierdzewnej – małe, odporne na korozję kółko do przenoszenia |
|---|---|
| Rozmiar | 2″ (50 mm) |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Tworzywo | TPR (guma termoplastyczna) |
| Ładowność | 50 kg na kółko |
| Nazwa | Wytrzymałe kółka z wyrównującymi stopami |
|---|---|
| Model | 60/75 / 100 /120 |
| Wysokość podstawy (mm) | 18/22/27/30 |
| Wysokość podkładki (mm) | 5/7 / 8/10 |
| Grubość podstawy stalowej (mm) | 10 / 18/28/40 |
| Nazwa produktu | 5-calowe, obrotowe kółko medyczne z PP w kolorze biało-szarym – koło przystosowane do zastosowań w s |
|---|---|
| Tworzywo | Polipropylen (pp) |
| Rozmiar | 5″ (≈ 125 mm) |
| Typ | Obracać |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa produktu | Kółko z PU o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Typ | Solidne koło |
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 50*28mm |
| Nazwa produktu | 4-calowe (100 mm) obrotowe kółko medyczne z otworem na śrubę i hamulcem Total Lock |
|---|---|
| Tworzywo | Szary TPR + rdzeń PP |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Rozmiar | 100mm |
| Nazwa | Koła kółek mebli |
|---|---|
| Średnica koła | 50 mm / 75 mm |
| Szerokość bieżnika | 25 mm |
| Promień skrętu | 51/55/71/73 mm (według wielkości koła) |
| Rozmiar talerza | 60,3 × 32 mm / 92 × 63,5 mm |
| Nazwa | Koła kołowe TPR |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elastyczna guma termoplastyczna (TPR) Wszechprzeplastyczne kółka medyczne |
| Średnica koła | 100 mm/125 mm |
| Szerokość koła | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Rozmiar kół | 75 × 25 mm |
|---|---|
| Rozmiar łodygi | M12 × 30 mm |
| Pojemność ładowania | 80 kg |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Materiał bieżnika | Kauczuk termoplastyczny (TPR) ze stalowym rdzeniem |
| Średnica koła | 50 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 54 × 70 mm |
| Rozstaw otworów | 36 × 54 mm / 35 × 48,5 mm / 35 × 54,5 mm |