| İsim | 2 İnç PU Küçük Tekerlekler – Kompakt Endüstriyel ve Mobilya Hareketliliği |
|---|---|
| Tip | Plaka tekrarı (Fren ve Döner ve Sert) |
| Plaka boyutu | 59*47 mm |
| Tekerlek çapı | Ayda 20 takım |
| Diş Genişliği | 20 mm |
| İsim | Orta Hizmet Makaralı Rulman Naylon Teker Tekerleği – 80kg Aşınmaya Dirençli Düz Ücretsiz Teker |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 2,5 inç / 63 mm |
| Cıvata Deliği Çapı | 13 mm |
| Jant | Naylon Jant |
| Rulman | Makaralı Rulmanlar |
| Adı | İkiz tekerlekli kalemler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75mm / 100mm / 125mm |
| Basamak genişliği | 25*2 mm |
| Yükleme | Tek top yatağı |
| yük yüksekliği | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| Malzeme | Poliüretan, Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Model numarası | SSDJ |
| Ürün Adı | pu tekerler |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek boyutu | 100*32mm |
| İsim | Ağır Hizmet Arabası Tekerleri 4/5/6/8 İnç - Kauçuk ve Çelik Döner Tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Sırt malzemeleri | Alüminyum Çekirdekli Lastik Tekerlek |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | 3/4/5/6/8 İnç Endüstriyel PP/TPR Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3" / 4" / 5" / 6" / 8" |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen (PP) / Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Yük Kapasitesi | 50–180 kilo |
| İsim | 1 İnç (25 mm) Endüstriyel TPR Makaralı / Küçük Tekerlek – Hafif Hizmet Mobilite Çözümü |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tasarım Stili | Endüstriyel |
| Malzeme | TPR |
| İsim | 150 mm ağır görevli makaralar |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 144/164/186/240 mm |
| Ürün Adı | Üst plaka ve tek frenli 2,5 inç beyaz sessiz ikiz tekerlek tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 65 mm |
| Tekerlek Genişliği | 44,5 mm |
| Toplam yükseklik | 78,5 mm |
| Montaj Tipi | Toplam frenli dişli gövde/plaka |
| Ürün adı | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Tekerlek Çapı | 40/50/62/70mm |
| Başvuru | Yiyecek ve içecek, perakende, restoranlar, makine |
| Plaka boyutu | 73*73 inç |