| Ürün Adı | Alüminyum Alaşımlı Çekirdekli ve TPU Tekerlekli AGV Küçük Tekerlekler – 55/65/75 mm Çift Bilyalı Rul |
|---|---|
| Boyut | Ø55 mm / Ø65 mm / Ø75 mm |
| Çekirdek Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Sırt malzemesi | TPU (termoplastik poliüretan) |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Endüstriyel Mobilya ve Araba için 3 İnç PVC veya PU Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Tekerlek malzemesi | PVC (polivinilklorür) |
| İsim | 4 İnç Ağır Hizmet Tipi Dökme Demir Çekirdekli PU Teker Tekerlekler - Endüstriyel Mobilite Çözümü |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 4″ / ~100 mm |
| Tekerlek malzemesi | Dökme Demir Üzerinde Poliüretan (PU) |
| Tekerlek Çekirdeği | İyi |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| İsim | 4/5/6 İnç Orta Hizmet Döner Poliüretan Küçük Tekerlekler, Yan Frenli – 120-180 kg Yük Kapasiteli Pla |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Özellik | Dayanıklı, yüksek yük kapasitesi |
| Tekerlek çapı | 4/5/6 inç |
| İsim | 5 İnç Sarı Şeffaf PU Döner Teker Tekerleği – 125×32mm Poliüretan Üniversal Araba Tekeri |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan, çelik |
| Tekerlek çapı | 75/100/125MM |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Stil | Döner |
| İsim | 3/4/5 İnç Orta Hizmet Çift Bilyalı Rulmanlı Döner Teker Tekerlekler - Plastik PU / PVC Üniversal Kil |
|---|---|
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Tekerlek malzemesi | Çelik, PVC, PVC |
| Plaka boyutu | 92×65 mm |
| Delik aralığı | 75,5x44,5 mm |
| İsim | 2 İnç Hafif Hizmet Tipi Dökme Demir Döner Tekerlekler – Küçük Boyutlu Ağır Hizmet Arabası Tekerlekle |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik, Termoplastik Kauçuk |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Sona ermek | Çinko kaplamalı |
| Uygulanabilir ortam | Endüstriyel Kullanım |
| Ürün adı | 3 İnç Döner Tesviye Tekerleği - Tezgah ve Ekipman için Ayarlanabilir Evrensel Teker |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Tekerlek genişliği | 75 mm |
| Sıcaklık | -25 /+85°C |
| Yük Kapasitesi | 100/300/500kg |
| Ürün Adı | Endüstriyel kauçuk tekerleği |
|---|---|
| Türü | Plaka Tekerleri |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tarzı | döner |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Adı | İkiz tekerlekli kalemler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75mm / 100mm / 125mm |
| Basamak genişliği | 25*2 mm |
| Yükleme | Tek top yatağı |
| yük yüksekliği | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |