| İsim | Kore Stili Kırmızı PU Yuvarlak Teker Tekerleği – 3,5 mm Plaka Kalınlığı Döner Rulmanlı Döner Teker, |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan, çelik |
| Plaka boyutu | 92×65 mm |
| Tekerlek çapı | 100 mm |
| Yük Kapasitesi | 130 kg |
| Ürün Adı | Endüstriyel 1,5" ve 2" Ağır Hizmet Döner Küçük Tekerlekler |
|---|---|
| Boyut | 1,5″ (≈ 35 mm) / 2″ (≈ 50 mm) |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Braket Malzemesi | Korozyona karşı dayanıklılık için yüzey işlemine tabi tutulmuş çelik |
| İsim | Arabalar ve Endüstriyel Ekipmanlar için Çift Bilyalı Rulmanlı 3‑5 İnç Polipropilen Döner Küçük Teker |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Tip | DÖNER, Hareware, aletler, montaj |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| İsim | Gıda Üretim Makineleri için 4 İnç Endüstriyel PU Üniversal Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Tekerlek malzemesi | PU Tread + PP Çekirdek |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Araba ve Ekipman için 3 İnç 75mm TPR Endüstriyel Orta Hizmet Döner Caster Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Tekerlek malzemesi | Termoplastik kauçuk (TPR) sırtı + polipropilen çekirdek |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Tipi 4 İnç Demir Çekirdekli Kauçuk Döner Tekerlek, Üst Plakalı ve Frenli |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Delik aralığı | 91,2/77,5*75,5/67 mm |
| Sona ermek | Galvanizli |
| Ürün Adı | 2 İnç Hafif Hizmet Siyah PU Döner Tekerlek |
|---|---|
| Malzeme | PU (POLİÜRETAN) |
| Boyut | 2" (50 mm) |
| Rulman | Düz / Kovanlı Rulman |
| Braket Malzemesi | Plastik |
| İsim | 100 mm Endüstriyel Orta Ağır Hizmet Tipi Küçük Tekerlekler – Pürüzsüz Dönen Termoplastik Kauçuk Hare |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm |
| Diş Genişliği | 37,5 mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 139mm / 170mm |
| İsim | 6 İnç Endüstriyel Malzeme Arabaları Küçük Tekerlekler – Ağır Hizmet Döner ve Sabit Hareketlilik Teke |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | 2 İnç PU Küçük Tekerlekler – Kompakt Endüstriyel ve Mobilya Hareketliliği |
|---|---|
| Tip | Plaka tekrarı (Fren ve Döner ve Sert) |
| Plaka boyutu | 59*47 mm |
| Tekerlek çapı | Ayda 20 takım |
| Diş Genişliği | 20 mm |