| İsim | 125 mm Endüstriyel ESD Anti-Statik PU Küçük Tekerlekler – Orta Hizmet İletken Hareketlilik Çözümü |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm, 100 mm, 125 mm |
| Tekerlek malzemesi | PU |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Yük Kapasitesi | Tekerlek başına 288 lbs/130 kg |
| Ürün Adı | Frenli Döner Ağır Güçlü Döner Çark |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Özel Destek | OEM / ODM |
| Sırt malzemeleri | TPR, PU, PP |
| Kenar | Plastik |
| Ürün adı | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel PP Teker Tekerlekler - Dayanıklı Polipropilen Hareketlilik |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 4''5''6''8'' |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen (PP) |
| Yük Kapasitesi | 260kg / 320kg / 380kg / 460kg |
| Rulman tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Ürün adı | Endüstriyel Ağır Hizmet Arabası Tekerleği - 304 Paslanmaz Çelik Braketli TPR Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Tekerlek malzemesi | TPR |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Tabak deliği merkezleri | 115*100mm |
| İsim | Hafif Hizmet Tipi Endüstriyel TPR Küçük Tekerlekler – Mobilya ve Ekipmanlar için Sorunsuz ve Sessiz |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Kullanılamıyor |
| Stil | 360° Üniversal Dönme |
| İsim | Orta Hizmet Gri PU Döner Teker Tekerlek 3 4 5 İnç Depo Ekipmanları için Üst Plaka Endüstriyel Araba |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Delik aralığı | 95*65 mm |
| Ürün Adı | 3 İnç / 75 mm Gri PP/TPR Frenli Döner Küçük Tekerlekler – Mobilya ve Endüstriyel Mobilite Tekerleri |
|---|---|
| Boyut | 75mm |
| Muhafaza Malzemesi | Çinko kaplamalı çelik |
| Malzeme | TPR (Termoplastik Kauçuk) |
| Yük Kapasitesi | Tekerlek başına 60/100 kg |
| Ürün adı | Tezgah ve Endüstriyel Ekipmanlar için 2 İnç Döner Tesviye Tekeri Ayarlanabilir Evrensel Teker Tekerl |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Tekerlek genişliği | 38 mm |
| Sıcaklık | -25 /+85°C |
| Yük Kapasitesi | Titreşim Çalkalayıcı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | PA |
| Ürün adı | Tekerlek |
| Tekerlek genişliği | 50 mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Polipropilen, termoplastik kauçuk |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Tekerlek çapı | 6 "(150 mm) |