| Ürün adı | 304 Paslanmaz Çelik PU Endüstriyel Küçük Tekerlekler – Dayanıklı Tezgah Hareketlilik Çözümü |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4"/5"/6"/8" |
| Diş Genişliği | 50 mm |
| Ürün adı | 6 İnç Ağır Hizmet AGV Şok Emici Teker Tekerleği - Alüminyum Çekirdek PU Endüstriyel Teker |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çekirdekli PU Tekerlek |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Braketli Avrupa Ağır Hizmet Endüstriyel Naylon Tekerlekler |
|---|---|
| Boyut | 35mm |
| Diş Genişliği | 4 20mA |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Malzeme | Naylon Döküm |
| İsim | 3/4/5/6/8 İnç Endüstriyel PP/TPR Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3" / 4" / 5" / 6" / 8" |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen (PP) / Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Yük Kapasitesi | 50–180 kilo |
| İsim | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |
| yük yüksekliği | 106.5 mm / 130.5 mm / 155 mm |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Malzeme | Lastik |
| Caster fren tipi | Frenle dön |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | 8 inç Ağır Hizmet Endüstriyel Otomobil Araba Fabrikası Yaylı Şok Emici Kauçuk Teker Tekerlek, Demir |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 159 × 114 mm |
| İsim | Ağır Hizmet Tipi 5/6/8/10 İnç Endüstriyel PU Teker Tekerlekler - Yüksek Yük Hareketliliği Çözümü |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Tekerlek çapı | 5" 6" 8"10'' |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | Antirust TPR Endüstriyel 304 Paslanmaz Çelik Ağır Hizmet Tipi Küçük Tekerlekler – Dayanıklı, Korozyo |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Tekerlek genişliği | 50 mm |
| Tekerlek malzemesi | Yüksek teknoloji performanslı TPR, kauçuk |
| Yük Kapasitesi | 150kg-300kg |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Garanti | Diğer |
| Malzeme | Termoplastik kauçuk, poliüretan |