| Product name | Verstelbare hoogte-nivelleringswielen voor werkplaatsen, industriële machines, kantoormeubelen en la |
|---|---|
| Wiel Materiaal | Polyurethaan (PU), Nylon, Rubber, Gietijzer |
| Materiaal | PA6 (kern), TPR (loopvlak), metaal (behuising) |
| Diameter boutgat | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Certificering | ISO Rosh CE |
| Materiaal | Rubber, Staal |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | nylon, staal |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Wieldiameter | 2.5 "(65 mm) |
| Productnaam | 4 inch 100 mm transparante PU-polyurethaan blauwe zwenkwielen |
|---|---|
| Diameter | 4 inch |
| Wieldiameter | 100 mm |
| Wielkleur | Blauw |
| Laadvermogen | 70 kg |
| Productnaam | Nivellering van caster wielen verstelbare hoogte |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU), Nylon, Rubber, Gietijzer |
| Loopvlakpatroon | Glad, Diamantgroef, Geribbeld |
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |
| Bordmateriaal | Staal (verzinkt), Roestvrij staal |
| Productnaam | 2 inch draaibaar nivelleerwiel, verstelbaar universeel zwenkwiel voor werkbank en industriële appara |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Wiel breedte | 38 mm |
| Temperatuur | -25 /+85°C |
| Laadvermogen | Biozorg |
| Productnaam | Industriële rubberrolwiel |
|---|---|
| type | Platenrollers |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stijl | Draaiend |
| aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Productnaam | Europese zware industriële nylon zwenkwielen met gegalvaniseerde stalen beugel |
|---|---|
| Maat | 35 mm |
| Loopvlakbreedte | Zomer |
| Type | Platenrollers |
| materiaal | Gegoten Nylon |
| Naam | Middelzwaar nylon zwenkwiel met rollager – 80 kg slijtvast, plat vrij zwenkwiel |
|---|---|
| Wielmaat | 2,5 inch / 63 mm |
| Diameter boutgat | 13 mm |
| Rand | Nylon rand |
| Handelswijze | Rollagers |
| Productnaam | Middelzware PU-zwenkwielen 4"/5"/6"| 200–300 kg belasting | Zwenkwielen met dubbele k |
|---|---|
| Diameter | 4 inch, 5 inch, 6 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 100/125/150 mm |
| Wielkleur | groente |