| Productnaam | Heavy-duty schokabsorberende universele zwenkwielen met hoog draagvermogen |
|---|---|
| Diameter | 5 inch, 6 inch, 8 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 125/150/200 mm |
| Wielkleur | ROOD |
| Naam | 4/5/6/8 inch zware rode PU-zwenkwielen voor trolley |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Polyurethaan (PU) |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | Middelzware TPR industriële verwijderbare zwenkwielen met schroefdraad – soepele en vloervriendelijk |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Naam | Rode kastorwielen |
|---|---|
| type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Ruitengrootte | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Loopvlakbreedte | 13/13/17/21/27/27 mm |
| Laadhoogte | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Geluidsreductie | Stil/ruisloos |
|---|---|
| Laadvermogen | 100 lb/ 45 kg |
| Materiaal | transparant gegoten PU |
| Type | Draaibaar/stationêr |
| Verenigbaarheid | past in de meeste standaard kantoorstoelen |
| type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
|---|---|
| Naam | meubilairgietmachines |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| garantie | Niet beschikbaar |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd PU-wiel |
|---|---|
| Type | Stevig wiel |
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 50*28mm |
| Naam | meubilairgietmachines |
|---|---|
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | Niet beschikbaar |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Wieldiameter | 3″ / 4″ / 5″ |
|---|---|
| Wielmateriaal | Hoogwaardig PP, TPR of Nylon |
| Lagertype | Precisiekogellager of dubbel kogellager |
| Wieldiameter | 65/75 mm |
| Laadvermogen | 150-200kg |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| type | Plaatrol (swivel & stijf) |
| Wieldiameter | 75 mm (3′′) |
| Loopvlakbreedte | 27 mm |
| Materiaal van het wiel | Polyurethaan (PU) |