| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός στελέχους με σπείρωμα |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 2″ (50 mm) |
| Υλικό βραχίονα | πλαστική ύλη |
| Όνομα προϊόντος | Μικρός περιστρεφόμενος τροχός βαρέως τύπου 2 ιντσών (50 mm) – Βιομηχανικός τροχός βαρέως φορτίου γεν |
|---|---|
| Υλικό | TPR+Nylon+ABS |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 2″ (50 mm) |
| Ονομα | Ευρωπαϊκό στυλ 3" (75 χλστ.) Διαφανείς περιστρεφόμενοι τροχοί PU – Λείες και φιλικές προς το δά |
|---|---|
| Υλικό | Διαφανής Πολυουρεθάνη (PU) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 60 κιλά |
| Τύπος | Κύκλωμα/σταθερό |
| Μείωση Θορύβου | Σιωπηλή/Αθόρυβη |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται φρένο, πλευρικό φρένο πεντάλ |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SY-6 |
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται φρένο, πλευρικό φρένο πεντάλ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 3/4/5" |
| Όνομα προϊόντος | Ρουλεμάν διπλού ρουλεμάν πολυπροπυλενίου 200-250kg Χωρητικότητα φορτίου Τροχοί βιομηχανικού καροτσιο |
|---|---|
| Μέγεθος | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος πιάτου | 105 × 80 mm |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος περιστρεφόμενος μέσος βαρέως τύπου 4 ιντσών / 5 ιντσών (100 mm / 125 mm) με τροχίσκο |
|---|---|
| Μέγεθος | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Θερμοπλαστικό καουτσούκ και πολυπροπυλένιο |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί τροχοί βαρέως τύπου 4″ / 5″ / 6″ / 8″ – Τροχοί βιομηχανικής κινητικότητας υψηλού φορτίο |
|---|---|
| Μέγεθος | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Υλικό | Νάιλον |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Εγγύηση | 1 ετών |
| Πιστοποίηση | ISO Rosh CE |
| Υλικό | νάιλον |
| Μέγεθος της πλάκας | 38*38 mm |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 50 χιλιοστά |
| Μέγεθος πίνακα περιστροφής | 38*38mm |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 66 κιλά. |
| Τύπος πλάκας | Στρογγυλο |