| Όνομα προϊόντος | Διπλό ρουλεμάν 100 mm Ιαπωνικό βαρέως τύπου ατσάλι με ελαστικό ελαστικό περιστρεφόμενο τροχό |
|---|---|
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 100/130/150/200 χλστ |
| Ονομα | 5 ιντσών Industrial M12 Screw-Type Dual Wheel Caster – TPR Wheel with PP Core |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 125mm (διατίθενται τροχοί διαμέτρου 75mm και 100mm) |
| Πλάτος πέλματος | 25*2 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 155 χιλ. |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί τρόλεϊ με τροχούς TPR & ρουλεμάν – Λύση κινητικότητας που τοποθετείται στην |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τροχό | Τροχιά θερμοπλαστικού καουτσούκ (TPR) + πυρήνας πολυπροπυλενίου |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός από ανοξείδωτο χάλυβα 2 ιντσών – Μικρός τροχός κινητικότητας ανθεκτικός στη δ |
|---|---|
| Μέγεθος | 2″ (50 mm) |
| Υλικό στέγασης | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό | TPR (θερμοπλαστικό καουτσούκ) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 50 κιλά ανά τροχιστή |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Υλικό νάυλον |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Πλάτος βήματος | 50mm |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Εγγύηση | Αλλος |
| Αριθμό μοντέλου | Βιομηχανική σειρά τύπου-5 |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός διπλού τροχού TPR 2 ιντσών – Ανθεκτικό τροχό τρόλεϊ με διπλό τροχό για ομαλή, |
|---|---|
| Μέγεθος | 2″ (50 mm) |
| Υλικό Στέγασης | Χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Υλικό | TPR (θερμοπλαστικό καουτσούκ) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 50 κιλά ανά τροχιστή |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο, πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Όνομα προϊόντος | 6 "Seivel Heavy Duty Side Brake Pu Castor |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενο ύψος Πτυσσόμενοι τροχοί ισοπέδωσης Περιστρεφόμενος τροχός εργασίας με νάιλον τροχός περι |
|---|---|
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Εγγύηση | Χωρίς εγγύηση |
| Χωρητικότητα φορτίου | 65-110 κιλά |
| Διάμετρος τροχού | 50 χλστ |
| Ονομασία προϊόντος | 2.5 ίντσες λευκό αθόρυβο δίδυμο τροχοφόρο με κορυφαία πλάκα και μονό φρένο |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 65 χιλ. |
| πλάτος τροχού | 44.5mm |
| Συνολικό ύψος | 78,5 χιλ. |
| Τύπος στερέωσης | Επικεφαλίδα/Πλάκα με συνολικό φρένο |