| İsim | Orta Hizmet Makaralı Rulman Naylon Teker Tekerleği – 80kg Aşınmaya Dirençli Düz Ücretsiz Teker |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 2,5 inç / 63 mm |
| Cıvata Deliği Çapı | 13 mm |
| Jant | Naylon Jant |
| Rulman | Makaralı Rulmanlar |
| Gürültü azaltma | Sessiz/Gürültü |
|---|---|
| Yük kapasitesi | 100 lbs/ 45 kg |
| Malzeme | şeffaf döküm PU |
| Tip | Döner/sabit |
| Uyumluluk | Çoğu standart ofis sandalyesine uyar |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Malzeme | PVC |
| Başvuru | Mutfak, banyo, ev ofisi, oturma odası, yatak odası, yemek, bebekler ve çocuklar, |
| Tip | MOBİLYA TEKERİ |
| İsim | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 5 inç |
| Stil | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |
| Basamak genişliği | 20/27 (çapa göre değişir) |
| Lastik Malzemesi | pu |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Termoplastik Kauçuk |
|---|---|
| Model numarası | E12 SUS304 TPR tekerleği |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | E12 SUS304 TPR tekerlek |
| Tekerlek çapı | 2 inç / 50 mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Malzeme Naylon |
| Ürün adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Montaj yüksekliği | 105mm |
|---|---|
| Renk | Kırmızı |
| Fren tipi | Frenle dön |
| Yatak türü | Silindir |
| Kapasite | 100kg |
| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Model numarası | SY-6 |
| Caster fren tipi | Fren Dahil Değil, Yan Pedal Freni |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 3/4/5" |
| Malzeme | Poliüretan, Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Caster fren tipi | Fren Dahil Değil, Yan Pedal Freni |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4/5/6/8 " |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifika | ISO Rosh CE |
| Malzeme | naylon |