| Ονομα | Μεσαίου τύπου ρουλεμάν από νάιλον τροχός τροχού – 80kg Ανθεκτικό στη φθορά Flat Free Castor |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 2,5 ίντσες / 63 χλστ |
| Διάμετρος οπής μπουλονιού | 13 χιλιοστά |
| Χείλος | Νάιλον Χείλος |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν κυλίνδρων |
| Μείωση του θορύβου | Σιωπηλή/Αθόρυβη |
|---|---|
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 100 λίβρες/ 45 kg |
| Υλικό | διαφανές χυτό PU |
| Τύπος | Κύκλωμα/σταθερό |
| Αρμονία | Ταιριάζει στις περισσότερες τυποποιημένες καρέκλες γραφείου |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Υλικό | PVC |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, μπάνιο, γραφείο στο σπίτι, σαλόνι, υπνοδωμάτιο, τραπεζαρία, μωρά και παιδιά, |
| Τύπος | τροχίσκος επίπλων |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 5 ίντσα |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |
| Πλάτος βήματος | 20/27 (διαφέρει ανά διάμετρο) |
| Υλικό ελαστικών | πύργος |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, θερμοπλαστικό καουτσούκ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Τροχός E12 SUS304 TPR |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Τροχός τροχού E12 SUS304 TPR |
| Διάμετρος τροχού | 2 ίντσες / 50 mm |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Υλικό νάυλον |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Πλάτος βήματος | 50mm |
| Ύψος τοποθέτησης | 105 mm |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινος |
| Τύπος πέδησης | Γύρισμα με φρένο |
| Τύπος εδράνου | Κύλινδρος |
| Ικανότητα | 100 κιλά |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SY-6 |
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται φρένο, πλευρικό φρένο πεντάλ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 3/4/5" |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται φρένο, πλευρικό φρένο πεντάλ |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Εγγύηση | 1 ετών |
| Πιστοποίηση | ISO Rosh CE |
| Υλικό | νάιλον |