| Productnaam | Extra zware 12 inch zwenkwielen, schokbestendig, hoog draagvermogen |
|---|---|
| Diameter | 12 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 305 mm |
| Wielkleur | Oranje |
| Productnaam | Draaiend hardrolwiel met rem |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| aangepaste ondersteuning | OEM / ODM |
| Werkstoffen van het loopvlak | TPR, PU, PP |
| Rimpel | Plastic |
| Wielmaat | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
|---|---|
| Wielmateriaal | Stalen kern met hoogwaardig PU-loopvlak |
| Laadvermogen | 200–300 kg per wiel |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Wielbreedte | 4 inch: 100×37 mm 5 inch: 125×37 mm 6 inch: 150×37 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Garantie | 1 jaar |
| Certificering | ISO Rosh CE |
| Materiaal | nylon |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Certificering | ISO Rosh CE |
| Materiaal | Rubber, Staal |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Polypropyleen, polyurethaan, staal |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Productnaam | 6 "Seivel Heavy Duty Side Brake Pu Castor |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd 4 inch rubberen zwenkwiel met ijzeren kern, met bovenplaat en rem |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Gatafstand | 91,2/77,5*75,5/67mm |
| Finish | Gegalvaniseerd |
| Productnaam | Superzwaar industrieel zwenkwiel – OEM-fabriek gebouwd voor maximaal laadvermogen |
|---|---|
| Diameter | 8" |
| Wiel breedte | 50 mm |
| Laadvermogen | 0-300℃ |
| Plaatgatcentra | 91.2/77.5*75.5/67 mm |
| Productnaam | Trolley Castor Wheels |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| aangepaste ondersteuning | OEM / ODM |
| Werkstoffen van het loopvlak | TPR |
| Rimpel | Plastic |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | nylon, staal |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Wieldiameter | 2.5 "(65 mm) |