| Ürün adı | Ekstra Ağır Hizmet Tipi 12 İnç Tekerlekler Darbeye Dayanıklı Yüksek Yük Kapasitesi |
|---|---|
| Çap | 12 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 305mm |
| Tekerlek rengi | Turuncu |
| Ürün Adı | Frenli Döner Ağır Güçlü Döner Çark |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Özel Destek | OEM / ODM |
| Sırt malzemeleri | TPR, PU, PP |
| Kenar | Plastik |
| Tekerlek boyutu | 100mm / 125mm / 150mm |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Yüksek kaliteli PU sırtlı çelik çekirdek |
| Yük kapasitesi | Tekerlek başına 200–300 kg |
| Yatak türü | Çift Bilyalı Rulman |
| Tekerlek genişliği | 4 inç: 100×37mm 5 inç: 125×37mm 6 inç: 150×37mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifika | ISO Rosh CE |
| Malzeme | naylon |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Sertifika | ISO Rosh CE |
| Malzeme | Kauçuk, Çelik |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Polipropilen, poliüretan, çelik |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Ürün adı | 6 " |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Tipi 4 İnç Demir Çekirdekli Kauçuk Döner Tekerlek, Üst Plakalı ve Frenli |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Delik aralığı | 91,2/77,5*75,5/67 mm |
| Sona ermek | Galvanizli |
| Ürün adı | Süper Ağır Hizmet Endüstriyel Küçük Tekerlek – Maksimum Yük Taşıma için OEM Fabrikasında Üretildi |
|---|---|
| Çap | 8" |
| Tekerlek genişliği | Ayda 20 takım |
| Yük Kapasitesi | Yatak odası |
| Tabak deliği merkezleri | 91.2/77.5*75.5/67 mm |
| Ürün Adı | Tramvay Hint Tekerlekleri |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Özel Destek | OEM / ODM |
| Sırt malzemeleri | TPR |
| Kenar | Plastik |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | naylon, çelik |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Tekerlek çapı | 2.5 "(65 mm) |