| Productnaam | 4/5/6/8 inch zware nylon wiel roestvrijstalen zwenkwielen |
|---|---|
| materiaal | Nylon |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Beugelmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Productnaam | Industrieel zwaar uitgevoerd trolleyzwenkwiel – TPR-wiel met 304 roestvrijstalen beugel |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Wielmateriaal | TPR |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Plaatgatcentra | 115*100mm |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerde 304 roestvrijstalen zwenkwielen van zwart rubber – maten 4″ / 5″ / 6″ / 8″ met een |
|---|---|
| materiaal | Rubber |
| Beugelmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Type | Draaien |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Naam | de wielen van de polyurethaangietmachine met kogellagers |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 34 mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 139 mm (100 mm wiel) / 170 mm (125 mm wiel) |
| Productnaam | Japanse zware zwenkplaat met dubbel kogellager, hoog draagvermogen en 4 inch rubberen zwenkwielen |
|---|---|
| Diameter | 4 inch, 5 inch, 6 inch, 8 inch |
| Wieldiameter | 100/130/150/200mm |
| Wielkleur | Zwart |
| Montage | bord |
| Naam | op zwaar werk berekende bevers |
|---|---|
| Draaiwijdte | 84.5/100/119.5/156 mm |
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Naam | Zware casters met nivellerende voeten |
|---|---|
| Model | 60 / 75 / 100 / 120 |
| Hoogte van de basis (mm) | 18 / 22 / 27 / 30 |
| Padhoogte (mm) | 5 / 7 / 8 |
| Dikte van de staalbasis (mm) | 10 / 18 / 28 |
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Productnaam | Zware wielcaster |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | Ander |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Modelnummer | Lron kern PU -wiel |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wielmaat | 58 × 35 mm (nylon) |
| Wieldiameter | 58 mm |
| Grootte van de montageplaat | 111 × 80 mm / 111 × 70 mm |
| Laadhoogte | 97 mm |