| Productnaam | Zwaar uitgevoerde industriële zwenkwielen van schuimrubber met rem – maten 3″ tot 8″, draagvermogen |
|---|---|
| Wieldiameter | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Materiaal | Rubber |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Plaatgrootte | 115*76mm |
| Naam | Ruiten voor industriële rollen voor zware voertuigen |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Materiaal | Nylon, Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Zware wielcaster |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Productnaam | GD150F (type plaatmontage) |
|---|---|
| Verstelbare hoogte | 120+12 mm |
| Wiel breedte | 56 mm (extra breed voor stabiliteit) |
| Asdiameter | 3,5 INCH |
| Gatafstand | 70*70mm |
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 37 Mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Draaiwijdte | 75 mm / 85 mm / 98 mm / 115 mm (in diameter) |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd PU-wiel |
|---|---|
| Type | Stevig wiel |
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 50*28mm |
| Productnaam | Heavy-duty schokabsorberende universele zwenkwielen met hoog draagvermogen |
|---|---|
| Diameter | 5 inch, 6 inch, 8 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 125/150/200 mm |
| Wielkleur | ROOD |
| Materiaal | Roestvrij staal, PA |
|---|---|
| Modelnummer | SY-16 |
| Productnaam | Ultrazwaar 304 roestvrijstalen PA-wiel |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 5''6'' 8''10''12'' |
| Productnaam | 6"/8"/10" rem/stijve extra zware MC nylon zwenkwiel |
|---|---|
| Diameter | 6 inch, 8 inch, 10 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 150/200/250 mm |
| Wielkleur | Wit, Sinaasappel |
| Naam | Duurzaam PU-zwenkwiel met zware belasting – 4 inch industriële zwenk- en remopties |
|---|---|
| Wieldiameter | 100mm / 125mm/ 150mm / 200mm |
| Wielmateriaal | PU loopvlak + PP kern |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |