| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 37.5 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 Mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Productnaam | 62 mm M8 zware metalen zwenkwiel met schroefdraad |
|---|---|
| Diameter | 62 mm |
| Wielkleur | Goud, zilverGoud, zilver |
| Montage | M8-steel met schroefdraad |
| Wielmateriaal | Metaal/aluminiumlegering |
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Wieldiameter | 5" 6" 8"10'' |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Productnaam | Zware wielcaster |
|---|---|
| Type | Draaien |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Maat | 4/5/6/8 " |
| Plaatgrootte | 115*100mm |
| Productnaam | 2″ Zwaar uitgevoerd polypropyleen zwenkwiel – Klein industrieel mobiliteitswiel met hoge sterkte |
|---|---|
| Wieldiameter | 2" (50mm) |
| Wielmateriaal | Polypropyleen, |
| Loopvlakbreedte | 28 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | 6 inch industriële materiaalkarren zwenkwielen – robuuste zwenk- en vaste mobiliteitswielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Wielmateriaal | Polyurethaan |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | Ander |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | nylon |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Polyurethaan, staal |
| Productnaam | gietmachinewiel |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | Nieuwe PP-zwenkwielen met draadsteel - Lichtgewicht meubelzwenkwiel |
|---|---|
| Type | Stem / plaat (rem/swivel/vast) |
| Wielmateriaal | Polypropyleen |
| Wieldiameter | 3/4/5 inch |
| Laadhoogte | 105/127/154 mm |