| Naam | Zwaar uitgevoerde trolleyzwenkwielen 4/5/6/8 inch – rubberen en stalen zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Rubberen wiel met aluminium kern |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Productnaam | 2 ton (2000 kg) superzware industriële zwenkwielen – PU/metaalmobiliteit met hoge belasting |
|---|---|
| Diameter | 12 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wielbreedte | 75 mm |
| Wieldiameter | 305 mm |
| Naam | 4/5/6 inch zware stalen kern groene PU zwenkwielen |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU) op stalen kern |
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Grootte van de bovenste plaat | 115×100 mm |
| Gatafstand | 92×76mm/85×73mm |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan, staal |
| Type | Platenrollers |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Productnaam | Industriële PU Swivel Medium Heavy Duty Casters |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Steekproef | Accepteren |
| Type | Platenrollers |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Polypropyleen, thermoplastisch rubber |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Wieldiameter | 6 "(150 mm) |
| Naam | 125 mm zwart rubberen driehoek trappen klim trolley wiel met rollagers, zware rol voor hand truck Do |
|---|---|
| Wieldiameter | 125 / 160 mm |
| Wijdte van het wiel | 34 / 40 |
| Lagers | Rollagers |
| Gatgrootte | 20 mm |
| Productnaam | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Zwaar uitgevoerde zwenk- en stijve roestvrijstalen zwenkwielen – Industriële mobil |
|---|---|
| Type | Draaibaar / stijf / rem |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Maat | 4/5/6/8 " |
| Plaatgrootte | 115*100mm |
| Productnaam | Superzware industriële zwenkwielen met PU op gietijzeren kern – maten 8″ / 10″ / 12″, draagvermogen |
|---|---|
| Diameter | 8″ / 10″ / 12″ |
| Wielbreedte | 75 mm |
| Wieldiameter | 203/254/305 mm |
| Wielkleur | Oranje |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Polypropyleen, polyurethaan, staal |
| Caster remtype | Zwenk met rem, zijpedaalrem, totale slotrem |
| Productnaam | 6 "Seivel Heavy Duty Pu Castor |