| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Garantie | 1 jaar |
| Certificering | ISO Rosh CE |
| Materiaal | nylon |
| Naam | Grijze 2/3/4 inch stille TPR-zwenkwielen Draaibare bovenplaatvergrendelingswielen voor supermarktwag |
|---|---|
| Wieldiameter | 50 mm / 75 mm / 100 mm |
| Loopvlakbreedte | 18/25 mm |
| Handelswijze | Vlak |
| Laadhoogte | 69 mm / 100 mm / 125 mm |
| Productnaam | Draaiend hardrolwiel met rem |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| aangepaste ondersteuning | OEM / ODM |
| Werkstoffen van het loopvlak | TPR, PU, PP |
| Rimpel | Plastic |
| Naam | Medische castorwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | enkelballagers |
| Plaatgrootte | 92 × 65 mm |
| Naam | 4/5/6/8 inch zware nylon zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 146/164/191/240 mm |
| Naam | 4/5/6/8 inch zware rode PU-zwenkwielen voor trolley |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Polyurethaan (PU) |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd PU-wiel |
|---|---|
| Type | Stevig wiel |
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 50*28mm |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd PU-wiel |
|---|---|
| Type | Stevig wiel |
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 50*28mm |
| Materiaal | Nylon/PP/PU |
|---|---|
| Aanpassingsondersteuning | OEM/ODM |
| Wieldiameter Wieldiameter | 6" (150 mm) |
| Handelswijze | Rollager |
| Laadvermogen | 500 kg |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |