| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifika | ISO Rosh CE |
| Malzeme | naylon |
| İsim | Gri 2/3/4 İnç Sessiz TPR Tekeri Tekerlekler Süpermarket Arabası için Döner Üst Plaka Kilitleme Teker |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 50 mm / 75 mm / 100 mm |
| Diş Genişliği | 18/25mm |
| Rulman | Ova |
| yük yüksekliği | 69 mm / 100 mm / 125 mm |
| Ürün Adı | Frenli Döner Ağır Güçlü Döner Çark |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Özel Destek | OEM / ODM |
| Sırt malzemeleri | TPR, PU, PP |
| Kenar | Plastik |
| Adı | Tıbbi Castor Tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Tek bilyalı rulman |
| Plaka boyutu | 92 × 65 mm |
| İsim | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Naylon Döner Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 146/164/191/240mm |
| İsim | Araba için 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Kırmızı PU Teker Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Sırt malzemeleri | Poliüretan (PU) |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet PU Teker |
|---|---|
| Tip | Katı tekerlek |
| Caster fren tipi | Fren Dahil Yok |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 50*28mm |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet PU Teker |
|---|---|
| Tip | Katı tekerlek |
| Caster fren tipi | Fren Dahil Yok |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 50*28mm |
| Malzeme | Naylon / PP / PU |
|---|---|
| Özelleştirme desteği | OEM/ODM |
| Tekerlek çapıTekerlek çapı | 6" (150 mm) |
| Taşıma | Silindir yatağı |
| Yük kapasitesi | 500 kg |
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 65 × 94 mm |
| Delik Aralığı | 45 × 78mm / 45 × 71mm |