| Materiaal | Staal, thermoplastisch rubber |
|---|---|
| Type | Stevig wiel |
| Caster remtype | Draaien met rem |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Maat | 3“ 4“ 5“ |
| Wielmaat | 75 × 25 mm |
|---|---|
| Stamgrootte | M12 × 30 mm |
| Laadvermogen | 80 kg |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Trade materiaal | Thermoplastisch rubber (TPR) met stalen kern |
| Productnaam | Zware wielcaster |
|---|---|
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Maat | 4/5/6/8 " |
| Plaatgrootte | 115*100mm |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Materiaal | Nylon, Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Zware wielcaster |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Wieldiameter | 2″ of 3″ (ca. 50 mm of 75 mm) |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU of PU + PP-kern) of gelijkwaardig kunststof wielmateriaal |
| Ondersteuning voor maatwerk | OEM/ODM |
| Beugel / Behuizing | Verzinkte stalen draaibeugel |
| Lagertype | Kogellager- of glijlagervariant |
| Naam | meubilairgietmachines |
|---|---|
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Naam | Medisch apparaat caster |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Montagetype | Stuurpen met schroefdraad, totale rem, boutgat, bovenplaat... |
| Naam | Zwaar uitgevoerde trolleyzwenkwielen 4/5/6/8 inch – rubberen en stalen zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Rubberen wiel met aluminium kern |
| Handelswijze | Doppelballagers |