| Naam | Industriële hoog-elasticiteit TPR Caster Wheel |
|---|---|
| Wielmateriaal | Hoog-elasticiteit TPR |
| Draadmaat | M12 × 30 mm |
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Loopvlakbreedte | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Polypropyleen, polyurethaan, staal |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Productnaam | 6 "Seivel Heavy Duty Side Brake Pu Castor |
| Materiaal | Roestvrij staal, PA |
|---|---|
| Modelnummer | SY-16 |
| Productnaam | Ultrazwaar 304 roestvrijstalen PA-wiel |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 5''6'' 8''10''12'' |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Aanpassingsondersteuning | OEM/ODM |
| Wieldiameter Wieldiameter | 8" (200 mm) |
| Handelswijze | Rollager |
| Laadvermogen | 600 kg |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Materieel Nylon |
| Productnaam | Zware wielcaster |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Productnaam | Polypropyleen loopvlakwielen |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Ondersteuning op maat | OEM / ODM |
| Werkstoffen van het loopvlak | PP |
| Handelswijze | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal | Nylon/PU |
|---|---|
| Aanpassingsondersteuning | OEM, ODM |
| Wieldiameter Wieldiameter | 8 "(200 mm) |
| Caster remtype | Draaien met rem |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Materiaal | Polyurethaan, roestvrij staal |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | Zware wielcaster |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal | Polyurethaan, roestvrij staal |
|---|---|
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen, zijpedaalrem |
| Productnaam | Zware wielcaster |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Modelnummer | SY-6 |
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen, zijpedaalrem |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 3/4/5" |