| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Gwarancja | 1 lata |
| Orzecznictwo | ISO Rosh CE |
| Tworzywo | nylon |
| Nazwa | Szare 2/3/4-calowe ciche kółka TPR Obrotowe kółka blokujące górną płytę do wózka supermarketowego |
|---|---|
| Średnica koła | 50 mm / 75 mm / 100 mm |
| Szerokość bieżnika | 18/25 mm |
| Łożysko | Zwykły |
| Wysokość ładunku | 69 mm / 100 mm / 125 mm |
| Nazwa produktu | Obrotowe ciężkie koło rzucające z hamulcem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Wsparcie dostosowane | OEM / ODM |
| Materiały bieżnika | TPR, PU, pp |
| Ogród | Plastikowe |
| nazwisko | Koła rycynowe |
|---|---|
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Pojedyncze łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 92 × 65 mm |
| Nazwa | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe, obrotowe kółka z nylonu |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 146/164/191/240 mm |
| Nazwa | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe, czerwone kółka z PU do wózka |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiały bieżnika | Poliuretan (PU) |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa produktu | Kółko z PU o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Typ | Solidne koło |
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 50*28mm |
| Nazwa produktu | Kółko z PU o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Typ | Solidne koło |
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 50*28mm |
| Tworzywo | Nylon / PP / PU |
|---|---|
| Obsługa dostosowywania | OEM/ODM |
| Średnica kołaŚrednica koła | 6" (150 mm) |
| Łożysko | Łożysko rolkowe |
| Pojemność ładowania | 500 kg |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 65 × 94 mm |
| Rozstaw otworów | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |