| Productnaam | 2 inch draaibaar nivelleerwiel, verstelbaar universeel zwenkwiel voor werkbank en industriële appara |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Wiel breedte | 38 mm |
| Temperatuur | -25 /+85°C |
| Laadvermogen | Biozorg |
| Productnaam | Verstelbare nivelleerwielen 360° zwenkwielen – zwenkwiel voor meubels en werkbanken |
|---|---|
| Wielmateriaal | nylon, staal |
| Certificering | CE |
| Loopvlakbreedte | 30 mm |
| Stijl | Draaien |
| Productnaam | Zware belasting 2,5″ bovenplaat zwenkwiel van 304 roestvrij staal met totale rem – PA nylon wielen m |
|---|---|
| Wieldiameter | 2.5" (65 mm) |
| Wielmateriaal | PU |
| Loopvlakbreedte | 1-1/4 "(32 mm) |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Materiaal | PVC |
| Sollicitatie | Keuken, badkamer, thuiskantoor, woonkamer, slaapkamer, dineren, baby's en kinderen, |
| Type | meubilairgietmachine |
| Productnaam | Zware wielcaster |
|---|---|
| Type | Ander |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Maat | 4/5/6/8 " |
| Plaatgrootte | 115*100mm |
| Naam | Lichte industriële TPR-zwenkwielen – soepele en stille mobiliteit voor meubels en uitrusting |
|---|---|
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | Niet beschikbaar |
| Stijl | 360° universeel draaibaar |
| Naam | de wielen van de polyurethaangietmachine met kogellagers |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 34 mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 139 mm (100 mm wiel) / 170 mm (125 mm wiel) |
| Productnaam | Zwenkwiel met schroefdraad |
|---|---|
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 2″ (50 mm) |
| Beugelmateriaal | plastic |
| Productnaam | 4/5/6/8 inch zware nylon wiel roestvrijstalen zwenkwielen |
|---|---|
| materiaal | Nylon |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Beugelmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Naam | Roestvrij staalgietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 50 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 54 × 70 mm |