| Wielmateriaal | Polypropyleen (PP) en thermoplastisch rubber (TPR) |
|---|---|
| Typische wielmaat | 5″ (≈ 125 mm) |
| Aanpassing | OEM/ODM |
| Lagertype | Enkel kogellager met draadbeschermers |
| Laadvermogen | 70-120kg |
| Productnaam | 4/5/6/8 inch industriële 304 roestvrijstalen PP zwenkwiel |
|---|---|
| materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Plaatgrootte (mm) | 115*100 |
| Beugelmateriaal | 304 roestvrij staal 304 |
| Productnaam | In hoogte verstelbare intrekbare nivelleerwielen Nylon wiel Werkbank zwenkwiel met stelvoet |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Garantie | Geen garantie |
| Laadvermogen | 65-110 kg |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Naam | Rode kastorwielen |
|---|---|
| type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Ruitengrootte | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Loopvlakbreedte | 13/13/17/21/27/27 mm |
| Laadhoogte | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Naam | Industriële trolleywielen met TPR-wielen en kogellagers – mobiliteitsoplossing met montage op de bov |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Wielmateriaal | Met behulp van de volgende technieken wordt de afmeting van het vermogen van het vermogen van het ve |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 37.5 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Productnaam | Twin Wheel Caster |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125 mm |
| Eenwielbreedte | 20 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Montagetype | Gezweefde stam met totale rem |
| Naam | universele gietmachinewielen |
|---|---|
| type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Ruitengrootte | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Loopvlakbreedte | 12/12/16/18/22/25 mm |
| Laadhoogte | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Productnaam | 5″ wit en grijs PP zwenkwiel voor medische doeleinden – vloervriendelijk wiel van ziekenhuiskwalitei |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Maat | 5″ (≈ 125 mm) |
| Type | Draaien |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Materiaal | Elastiek thermoplastisch rubber (plat) |
|---|---|
| Plaatgrootte | 105*80 mm/ 135*110 mm |
| Naam | Thermoplastische Rubbergietmachines |
| Materiaal van het loopvlak | Hoogtemperatuur Nylon |
| Plaat gaten tussen elkaar | 82 × 76,5 mm / 107,5 × 102 mm |