| Naam | 5 inch industriële M12 schroeftype zwenkwiel met dubbele wielen – TPR-wiel met PP-kern |
|---|---|
| Wieldiameter | 125 mm (wielen met een diameter van 75 mm en 100 mm zijn beschikbaar) |
| Loopvlakbreedte | 25 × 2 mm |
| Handelswijze | Kogellager |
| Laadhoogte | 155 mm |
| Naam | 3/4/5/6/8 inch industriële PP/TPR zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Wielmateriaal | Polypropyleen (PP) / Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Laadvermogen | 50–180 kg |
| Naam | meubilairgietmachines |
|---|---|
| Materiaal | Duurzame PP- en PU -constructie |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | Ondersteunt 35 kg of 65 kg |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Productnaam | PP zwenkwielen (1,5″–5″) |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Beugelmateriaal | staal |
| Montagetype | Bovenste plaatbevestiging |
| Wieldiameter | 1,5″ / 2″ / 2,5″ / 3″ / 4″ / 5″ |
| Productnaam | 4″ en 5″ Europese zwenkwielen – 200–250 kg dubbel kogellager, middelzwaar gebruik voor supermarktapp |
|---|---|
| Maat | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Type | Platenrollers |
| Materiaal | Extra hard polyurethaan, polypropyleen |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Polypropyleen, thermoplastisch rubber |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Wieldiameter | 6 "(150 mm) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Polypropyleen, polyurethaan, staal |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Productnaam | 6 "Seivel Heavy Duty Side Brake Pu Castor |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| type | Plaatrol (swivel & stijf) |
| Wieldiameter | 75 mm (3′′) |
| Loopvlakbreedte | 27 mm |
| Materiaal van het wiel | Polyurethaan (PU) |
| Naam | de wielen van de polyurethaangietmachine met kogellagers |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 34 mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 139 mm (100 mm wiel) / 170 mm (125 mm wiel) |
| type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
|---|---|
| Naam | meubilairgietmachines |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| garantie | Niet beschikbaar |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |