| Naam | meubilairgietmachines |
|---|---|
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Productnaam | Kunststof juk medische zwenkwiel |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Montagetype | Gezweefde stam met totale rem |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan, staal |
| Type | Platenrollers |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Productnaam | Industriële PU Swivel Medium Heavy Duty Casters |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerde industriële zwenkwielen van schuimrubber met rem – maten 3″ tot 8″, draagvermogen |
|---|---|
| Wieldiameter | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Materiaal | Rubber |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Plaatgrootte | 115*76mm |
| Naam | Nieuwe PP-zwenkwielen met draadsteel - Lichtgewicht meubelzwenkwiel |
|---|---|
| Type | Stem / plaat (rem/swivel/vast) |
| Wielmateriaal | Polypropyleen |
| Wieldiameter | 3/4/5 inch |
| Laadhoogte | 105/127/154 mm |
| Naam | 35 mm nylon wiel roestvrijstalen zwenkwiel - 50 mm breedte pasteurisatiewagen draaibaar gegoten |
|---|---|
| Laadvermogen | Gemengde kleuren |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Wielmateriaal | Nylon |
| Wielkern | Gietijzer |
| Naam | Industriële staalrolwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 Mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 139 mm (100 mm wiel) / 170 mm (125 mm wiel) / 193 mm (150 mm wiel) |
| Naam | Tweelingwielgieters |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 25 × 2 mm |
| Lagers | Eenballagers |
| Laadhoogte | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| Naam | De middelgrote Wielen van de Plichtsgietmachine |
|---|---|
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 92 × 65 mm |
| Naam | De Wielen van de Tprgietmachine |
|---|---|
| Productnaam | Elastiek thermoplastisch rubber (TPR) volledig van plastic vervaardigde medische rollen |
| Wieldiameter | 100 mm/125 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |