| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικός τροχός βαρέως τύπου τρόλεϊ – TPR Wheel με βραχίονα από ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100mm, 125mm, 150mm, 200mm |
| Τροχό | TPR |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Κέντρα οπών πλάκας | 115*100 χλστ |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Τύπος πέδησης | Χωρίς φρένο |
| Σχέδιο | στυλ βιομηχανικός |
| Αριθμός μοντέλου | 1inch Iron TPR Έπιπλα Caster |
| Ονομα | Τροχός Medical Caster TPR με σπείρωμα – Αδιάβροχο Nylon Nylon Equipment Caster |
|---|---|
| Τροχό | νάιλον, χάλυβας, θερμοπλαστικό καουτσούκ |
| Στέλεχος | συμπαγές στρογγυλό στέλεχος |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τύπος τοποθέτησης | Περιστρεφόμενο στέλεχος δακτυλίου λαβής |
| Ονομα | Υψηλής ποιότητας Ιατρικός τροχός στερεού στελέχους διπλού ρουλεμάν TPR – Περιστρεφόμενος τροχός τροχ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 125 mm |
| Πλάτος τροχού | 32 χιλ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Τύπος τοποθέτησης | Πλακέτα/στέλφος με νήματα με συνολικό φρένο |
| Όνομα | Τροχοι με νήματα |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνική συσκευή για την κατασκευή ή την εκτέλεση οχημάτων με κινητήρα |
| Εγκατάσταση | Στέλεχος δακτυλίου πρόσδεσης (11 × 22 mm) |
| ΦΡΕΝΟ | Ενσωματωμένη πλήρης κλειδαριά (τροχιά + περιστρεφόμενη) |
| Τροχό | TPR + Νάιλον |
| Ονομα | Βιομηχανικός περιστρεφόμενος τροχός τροχού 3 ιντσών 75 mm TPR για τρόλεϊ και εξοπλισμό |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τροχό | Τροχιά θερμοπλαστικού καουτσούκ (TPR) + πυρήνας πολυπροπυλενίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Επικεφαλίδα GD60F |
|---|---|
| Υλικό | ΠΑ6 (πυρήνας), TPR (προετοιμασία), μέταλλο (οικισμός) |
| Πλάτος βήματος | 24 χιλιοστά |
| Ρόδα Diamete | 50 χιλιοστά |
| Μέγεθος της πλάκας | 73*73 ίντσες |
| Ονομασία | καθολικές ρόδες τροχίσκων |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Μέγεθος τροχού | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Πλάτος βήματος | 12/12/16/18/22/25 mm |
| Υψόμετρο φορτίου | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Ονομα | Βιομηχανικοί αφαιρούμενοι τροχοί τροχού με σπείρωμα μεσαίου βαρέως τύπου TPR – Ομαλή και φιλική προς |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος πέλματος | 37 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Όνομα προϊόντος | Αντισκωριακό TPR Industrial 304 Ανοξείδωτο ατσάλι βαρέως τύπου τροχοί – Ανθεκτικό στη διάβρωση περισ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100mm, 125mm, 150mm, 200mm |
| Πλάτος τροχού | 50 χλστ |
| Τροχό | Υψηλής τεχνολογίας performance TPR, καουτσούκ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 150-300 κιλά |