| Ürün adı | Endüstriyel Ağır Hizmet Arabası Tekerleği - 304 Paslanmaz Çelik Braketli TPR Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Tekerlek malzemesi | TPR |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Tabak deliği merkezleri | 115*100mm |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Fren tipi | frensiz |
| Tasarım | stil endüstriyel |
| Model Numarası | 1 inç Demir TPR Mobilya Caster |
| İsim | Dişli Kök TPR Tıbbi Teker Tekerleği – Suya Dayanıklı Pas Önleyici Naylon Hastane Ekipman Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | naylon, Çelik, Termoplastik Kauçuk |
| Kök | sağlam yuvarlak kök |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Montaj Tipi | Kavrama Halkası Kök Döner |
| İsim | Yüksek Kaliteli TPR Çift Bilyalı Rulmanlı Katı Kök Tıbbi Teker – Döner Hastane Yatağı Tekeri Tekerle |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 125 mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Montaj Tipi | Toplam frenli plaka/dişli gövde |
| İsim | Dişli gövde tekerlekleri |
|---|---|
| Tip | Mobilya tekerleği (çift tekerlek) |
| Kurulum | Yakalama yüzüğü sapı (11 × 22 mm) |
| FREN | Entegre toplam kilit (tekerlek + dönme) |
| Tekerlek malzemesi | TPR + Naylon |
| İsim | Araba ve Ekipman için 3 İnç 75mm TPR Endüstriyel Orta Hizmet Döner Caster Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Tekerlek malzemesi | Termoplastik kauçuk (TPR) sırtı + polipropilen çekirdek |
| Ürün Adı | GD60F tekerleği |
|---|---|
| Malzeme | PA6 (çekirdek), TPR (sırt), metal (gövde) |
| Basamak genişliği | 24MM |
| Tekerlek Çapı | 50 mm |
| Plaka boyutu | 73*73 inç |
| Adı | evrensel sarhoş tekerlekler |
|---|---|
| Türü | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Tekerlek Boyutu | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Basamak genişliği | 12/12/16/18/22/25 mm |
| yük yüksekliği | 38/44/52/65/92/104 mm |
| İsim | Dişli Kök Orta-Ağır Hizmet TPR Endüstriyel Çıkarılabilir Küçük Tekerlekler – Sorunsuz ve Zemin Dostu |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Diş Genişliği | 37mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Ürün Adı | Antirust TPR Endüstriyel 304 Paslanmaz Çelik Ağır Hizmet Tipi Küçük Tekerlekler – Dayanıklı, Korozyo |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Tekerlek genişliği | 50 mm |
| Tekerlek malzemesi | Yüksek teknoloji performanslı TPR, kauçuk |
| Yük Kapasitesi | 150kg-300kg |