| نام محصول | کاستورهای لاستیکی چرخشی فوم صنعتی سنگین با ترمز - سایزهای 3 تا 8 اینچ، ظرفیت بار 200 کیلوگرم |
|---|---|
| قطر چرخ | 3 اینچ / 4 اینچ / 5 اینچ / 6 اینچ / 8 اینچ |
| مواد | لاستیک |
| عرض چرخ | 50 میلی متر |
| اندازه بشقاب | 115*76 میلی متر |
| نام | چرخ های چرخ دار صنعتی سنگین |
|---|---|
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
| عرض آج | 37 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| مواد | نایلون، فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| نام محصول | کاستور چرخ سنگین |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| قطر چرخ | 4/5/6/8 " |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| نام محصول | GD150F (نوع کوه صفحه) |
|---|---|
| ارتفاع قابل تنظیم | 120 + 12 میلی متر |
| عرض چرخ | 56 میلی متر (برای ثبات فوق العاده) |
| قطر محور | 3.5 اینچ |
| فاصله سوراخ ها | 70*70 میلی متر |
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 37 میلی متر |
| یاتاقان | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| شعاع چرخشی | 75mm / 85mm / 98mm / 115mm (با قطر) |
| نام محصول | کاستور PU سنگین |
|---|---|
| تایپ کنید | چرخ محکم |
| نوع ترمز کاستر | هیچ ترمز شامل نمی شود |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه | 50*28 میلی متر |
| نام محصول | چرخ های یونیورسال جاذب ضربه با ظرفیت بار بالا |
|---|---|
| قطر | 5 اینچ، 6 اینچ، 8 اینچ |
| درمان سطحی | روکش شده روی |
| قطر چرخ | 125/150/200 میلی متر |
| رنگ | قرمز |
| مواد | فولاد ضد زنگ، PA |
|---|---|
| شماره مدل | SY-16 |
| نام محصول | کاستور PA از جنس استنلس استیل 304 بسیار سنگین |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| قطر چرخ | 5''6'' 8''10''12'' |
| نام محصول | ترمز 6 اینچ/8 اینچ/10 اینچ / نایلون کاستور MC Extra Heavy-Duty |
|---|---|
| قطر | 6 اینچ، 8 اینچ، 10 اینچ |
| درمان سطحی | روکش شده روی |
| قطر چرخ | 150/200/250 میلی متر |
| رنگ | سفید، نارنجی |
| نام | چرخ PU با بارگیری سنگین بادوام - گزینه های چرخشی و ترمز صنعتی 4 اینچی |
|---|---|
| قطر چرخ | 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر / 200 میلی متر |
| ماده چرخشی | Pu Tread + PP Core |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |