| Nazwa produktu | Przemysłowe obrotowe kółka z gumy piankowej o dużej wytrzymałości z hamulcem – rozmiary od 3″ do 8″, |
|---|---|
| Średnica koła | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Tworzywo | Guma |
| Szerokość koła | 50mm |
| Rozmiar talerza | 115*76mm |
| Nazwa | Koła silników przemysłowych ciężkich |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Tworzywo | Nylon, stal nierdzewna |
|---|---|
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4/5/6/8 " |
| Szerokość bieżnika | 50mm |
| Nazwa produktu | GD150F (typ mocowania płyty) |
|---|---|
| Regulowana wysokość | 120+12mm |
| Szerokość koła | 56 mm (dodatkowe całe stabilność) |
| Średnica osi | 3,5 CALI |
| Rozstaw otworów | 70*70mm |
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Promień skrętu | 75 mm / 85 mm / 98 mm / 115 mm (o średnicy) |
| Nazwa produktu | Kółko z PU o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Typ | Solidne koło |
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 50*28mm |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe, amortyzujące uniwersalne kółka o dużej nośności |
|---|---|
| Średnica | 5 cali, 6 cali, 8 cali |
| Obróbka powierzchniowa | Cynk plany |
| Średnica koła | 125/150/200 mm |
| Kolor koła | CZERWONY |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, PA |
|---|---|
| Numer modelu | SY-16 |
| Nazwa produktu | Bardzo ciężkie kółko PA ze stali nierdzewnej 304 |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 5''6'' 8''10''12'' |
| Nazwa produktu | 6"/8"/10" Hamulec / Sztywne, bardzo wytrzymałe kółko MC z nylonu |
|---|---|
| Średnica | 6 cali, 8 cali, 10 cali |
| Obróbka powierzchniowa | Cynk plany |
| Średnica koła | 150/200/250 mm |
| Kolor koła | biały, pomarańczowy |
| Nazwa | Wytrzymałe kółko PU do dużych obciążeń – 4-calowe przemysłowe opcje obrotowe i hamulce |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Materiał kół | Pu bieżnik + rdzeń pp |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |