| نام | چرخهای چرخدار پلیاورتان چرخشی متوسط 4 / 5 / 6 اینچی با ترمز جانبی - 120 تا 180 کیلوگرم کاستورها |
|---|---|
| مواد | پلی اورتان |
| بلبرینگ | بلبرینگ |
| ویژگی | دوام و ظرفیت بار بالا |
| قطر چرخ | 4/5/6 اینچ |
| نام تجاری | PLEYMA |
|---|---|
| مادی | پلاستیکی |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| چرخ | چهار چرخ |
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM |
| نام | ماشین آلات سنگینی فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قطر چرخ | 100 /125 /150 /200 میلی متر |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 100 × 110 میلی متر |
| نام محصول | چرخ لاستیکی جاذب ضربه فنر 8 اینچی خودروهای صنعتی خودروهای صنعتی با هسته آهنی |
|---|---|
| مواد | لاستیک |
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 159 × 114 میلی متر |
| نام محصول | چرخ چرخان چرخشی قابل چرخش سنگین - راه حل تحرک صنعتی |
|---|---|
| قطر | 5 "6" 8" |
| عرض چرخ | 50 میلی متر |
| ظرفیت بار | 400-640 کیلوگرم |
| اندازه بشقاب | 140x110mm |
| نام محصول | چرخ کاستور ضربه گیر 6 اینچی AGV سنگین – کاستور صنعتی PU هسته آلومینیومی |
|---|---|
| مواد | چرخ PU هسته آلومینیومی |
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| نام | چرخهای چرخدار صنعتی PU 5 / 6 / 8 / 10 اینچی سنگین - راهحل حمل بار بالا |
|---|---|
| مواد | پلی اورتان |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| قطر چرخ | 5 "6" 8"10" |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| نام محصول | چرخهای کرچکی فولادی ضد زنگ 304 مقاوم در برابر ضربه - چرخهای چرخ نایلونی چرخهای صنعتی |
|---|---|
| مواد | نایلون |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| قطر چرخ | 4/5/6/8 " |
| مواد براکت | فولاد ضد زنگ 304 |
| نام | چرخ های صنعتی فولادی |
|---|---|
| قطر چرخ | 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
| عرض آج | 37 میلی متر |
| یاتاقان | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 139 میلی متر (چرخ 100 میلی متر) / 170 میلی متر (چرخ 125 میلی متر) / 193 میلی متر (چرخ 150 میلی متر) |
| مواد | پلی اورتان، فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| نام محصول | کاستور چرخ سنگین |
| قطر چرخ | 4/5/6/8 " |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |