| Ürün Adı | Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Döner Köpük Kauçuk Frenli Tekerler – 3″ - 8″ Boyutlar, 200 kg Yük Kapas |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3" / 4" / 5" / 6" / 8" |
| Malzeme | Lastik |
| Tekerlek genişliği | 50 mm |
| Plaka Boyutu | 115*76 mm |
| İsim | Ağır Güçlü Endüstriyel Çark Çarkları |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Malzeme | Naylon, Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4/5/6/8 " |
| Diş Genişliği | 50 mm |
| Ürün adı | GD150F (plaka montaj tipi) |
|---|---|
| Ayarlanabilir Yükseklik | 120+12 mm |
| Tekerlek genişliği | 56 mm (istikrar için ekstra geniş) |
| Aks çapı | 3,5 inç |
| Delik aralığı | 70*70mm |
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Dönme Yarıçapı | 75mm / 85mm / 98mm / 115mm (çapa göre) |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet PU Teker |
|---|---|
| Tip | Katı tekerlek |
| Caster fren tipi | Fren Dahil Yok |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 50*28mm |
| Ürün adı | Ağır Hizmete Uygun, Yüksek Yük Kapasiteli, Şok Emici Üniversal Küçük Tekerlekler |
|---|---|
| Çap | 5 inç, 6 inç, 8 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 125/150/200mm |
| Tekerlek rengi | KIRMIZI |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, PA |
|---|---|
| Model numarası | SY-16 |
| Ürün Adı | Ultra ağır 304 paslanmaz çelik PA tekeri |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 5''6'' 8''10''12'' |
| Ürün adı | 6"/8"/10" Frenli / Sert Ekstra Ağır Hizmet MC Naylon Teker |
|---|---|
| Çap | 6 inç,8 inç,10 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 150/200/250mm |
| Tekerlek rengi | Beyaz, Turuncu |
| İsim | Dayanıklı Ağır Yük PU Tekerlek Tekerleği – 4 İnç Endüstriyel Döner ve Fren Seçenekleri |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Tekerlek malzemesi | PU Tread + PP Çekirdek |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |