| نام | کاستورهای صنعتی |
|---|---|
| قطر چرخ | 100 میلی متر / 125 میلی متر |
| عرض آج | 37.5 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| نام | کاستورهای صنعتی |
|---|---|
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
| عرض آج | 37 میلی متر |
| یاتاقان | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| نام محصول | چرخ گردان فلزی سنگین M8 62 میلی متری |
|---|---|
| قطر | 62 میلی متر |
| رنگ | طلا، نقره طلا، نقره |
| نصب | ساقه رزوه دار M8 |
| ماده چرخشی | فلز / آلیاژ آلومینیوم |
| مادی | پلی اورتان |
|---|---|
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| قطر چرخ | 5 "6" 8"10" |
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM |
| عرض چرخ | 50 میلی متر |
| نام محصول | کاستور چرخ سنگین |
|---|---|
| تایپ کنید | چرخشی |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه | 4/5/6/8 " |
| اندازه بشقاب | 115 * 100 میلی متر |
| نام محصول | چرخ گردان 2 اینچی پلی پروپیلن سنگین - چرخ تحرک صنعتی کوچک با استحکام بالا |
|---|---|
| قطر چرخ | 2′′ (50 میلی متر) |
| ماده چرخشی | پلی پروپیلن، |
| عرض آج | 28 میلی متر |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| نام | چرخهای چرخدار چرخدار 6 اینچی مواد صنعتی - چرخهای چرخشی سنگین و ثابت |
|---|---|
| قطر چرخ | 100/125/150/200 میلی متر |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| ماده چرخشی | پلی اورتان |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| نام تجاری | PLEYMA |
|---|---|
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| ضمانت | دیگر |
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM |
| مادی | نایلون |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM |
| مادی | پلی اورتان ، فولاد |
| نام محصول | چرخ چرخ |
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| نام | کاستورهای PP ساقه نخ جدید – چرخ کاستور مبلمان سبک |
|---|---|
| تایپ کنید | ساقه/صفحه (ترمز/چرخان/ثابت) |
| ماده چرخشی | پلی پروپیل |
| قطر چرخ | 3/4/5 اینچ |
| ارتفاع بار | 105/127/154 میلی متر |