| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί περιστρεφόμενοι αφρώδες ελαστικό τροχίσκοι βαρέως τύπου με φρένο – μεγέθη 3″ έως 8″, χω |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Πλάτος τροχού | 50 χλστ |
| Μέγεθος πιάτου | 115*76 χλστ |
| Ονομα | Τροχοί βαρέων βιομηχανικών τροχών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος βήματος | 37 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Υλικό | Νάυλον, ανοξείδωτο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | GD150F (τύπος τοποθέτησης πλάκας) |
|---|---|
| Ρυθμιζόμενο ύψος | 120+12 mm |
| Πλάτος τροχού | 56 χιλ. (Εξαιρετικά φαρδύ για σταθερότητα) |
| Διάμετρος άξονα | 3,5 ΙΝΤΣΕΣ |
| Διάσταση οπών | 70*70 χλστ |
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 37 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Ράδιο περιστροφής | 75 mm / 85 mm / 98 mm / 115 mm (με διάμετρο) |
| Όνομα προϊόντος | Βαρέως τύπου PU Castor |
|---|---|
| Τύπος | Τροχός |
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται κανένα φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 50*28 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Τροχοί γενικής χρήσης βαρέως τύπου υψηλού φορτίου με απορρόφηση κραδασμών |
|---|---|
| Διάμετρος | 5 ίντσες, 6 ίντσες, 8 ίντσες |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος τροχού | 125/150/200 χλστ |
| Τροχόσπιτο | ΚΟΚΚΙΝΟΣ |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, PA |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SY-16 |
| Όνομα προϊόντος | Εξαιρετικά βαρύς τροχός PA από ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 5''6'' 8''10''12'' |
| Όνομα προϊόντος | Φρένο 6"/8"/10" / Άκαμπτο Extra Heavy-Duty MC Nylon Caster |
|---|---|
| Διάμετρος | 6 ίντσες, 8 ίντσες, 10 ίντσες |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος τροχού | 150/200/250 χλστ |
| Τροχόσπιτο | Λευκό, πορτοκάλι |
| Ονομα | Ανθεκτικός τροχός PU με βαριά φόρτωση – Βιομηχανική περιστροφή και επιλογές φρένων 4 ιντσών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Τροχό | Πυρηνικό πέλμα + πυρήνας PP |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |