| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 65 × 94 mm |
| Απόσταση τρύπας | 45×78mm / 45×71mm |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Διάμετρος τροχού | 65/75mm |
| Υλικό | νάιλον |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | νάιλον |
| Τροχό | διάμετρος τροχού νάιλον 2 ιντσών |
| Διάμετρος τροχού | 2 ιντσών |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | ΠΑ |
| Όνομα προϊόντος | ρόδα τροχίσκων |
| Πλάτος τροχού | 50mm |
| Όνομα προϊόντος | 304 Ανοξείδωτος χάλυβας PU Industrial Caster Wheels – Ανθεκτική λύση κινητικότητας πάγκου εργασίας |
|---|---|
| υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4"/5"/6"/8" |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος βήματος | 37.5 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Ονομα | Τροχοί απορρόφησης σοκ |
|---|---|
| Μοντέλο | 60 / 75 / 100 / 120 |
| Υψόμετρος βάσης (mm) | 22 / 27 / 30 |
| Ύψος μαξιλαριού (mm) | 5 / 7 / 8 / 10 |
| Δάχος βάσης από χάλυβα (mm) | 10 / 18 / 28 / 40 |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός διπλού τροχού TPR 2 ιντσών – Ανθεκτικό τροχό τρόλεϊ με διπλό τροχό για ομαλή, |
|---|---|
| Μέγεθος | 50/75 mm |
| Υλικό Στέγασης | Χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Υλικό | TPR (θερμοπλαστικό καουτσούκ) |
| Πλάτος πέλματος | 18/25 χλστ |
| Ονομα | Τροχοί 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών Heavy Duty Red PU Caster για τρόλεϊ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Πολυουρεθάνιο (PU) |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 38*38 mm |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 50 χιλιοστά |
| Μέγεθος πίνακα περιστροφής | 38*38mm |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 66 κιλά. |
| Τύπος πλάκας | Στρογγυλο |