| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 65 × 94 mm |
| Delik Aralığı | 45 × 78mm / 45 × 71mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Tekerlek çapı | 65/75mm |
| Malzeme | naylon |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | naylon |
| Tekerlek malzemesi | Naylon tekerlek çapı 2 inç |
| Tekerlek çapı | 2 inç |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | PA |
| Ürün adı | Tekerlek |
| Tekerlek genişliği | 50 mm |
| Ürün adı | 304 Paslanmaz Çelik PU Endüstriyel Küçük Tekerlekler – Dayanıklı Tezgah Hareketlilik Çözümü |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4"/5"/6"/8" |
| Diş Genişliği | 50 mm |
| İsim | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm |
| Basamak genişliği | 37,5 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| İsim | Şok emici tekerlekler |
|---|---|
| Model | 60/75/100/120 |
| Temel Yükseklik (mm) | 18/22/27/30 |
| PAD yüksekliği (mm) | 5/7/8/10 |
| Çelik taban kalınlığı (mm) | 10/18/28 / 40 |
| Ürün Adı | 2 İnç TPR Çift Tekerlekli Döner Teker - Pürüzsüz, Sessiz Hareketlilik için Dayanıklı Çift Tekerlekli |
|---|---|
| Boyut | 50/75 mm |
| Muhafaza Malzemesi | Çinko kaplamalı çelik |
| Malzeme | TPR (Termoplastik Kauçuk) |
| Diş Genişliği | 18/25mm |
| İsim | Araba için 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Kırmızı PU Teker Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Sırt malzemeleri | Poliüretan (PU) |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 38*38 mm |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 50 mm |
| Döner plaka boyutu | 38*38mm |
| Yük kapasitesi | 66 lbs |
| Plaka Tipi | döner |