| Średnica koła | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 65 × 94 mm |
| Rozstaw otworów | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Gwarancja | nie płynny |
| Średnica koła | 65/75 mm |
| Tworzywo | nylon |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | nylon |
| Materiał kół | nylonowa średnica koła 2 cale |
| Średnica koła | 2 cale |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | ROCZNIE |
| Nazwa produktu | Koło skrętne |
| Szerokość koła | 50 mm |
| Nazwa produktu | Przemysłowe kółka samonastawne ze stali nierdzewnej 304 z PU – trwałe rozwiązanie mobilne na stole w |
|---|---|
| Tworzywo | Poliuretan |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4"/5"/6"/8" |
| Szerokość bieżnika | 50mm |
| Nazwa | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 37,5 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Nazwa | Wstrząsające koła kół |
|---|---|
| Model | 60/75 / 100 /120 |
| Wysokość podstawy (mm) | 18/22/27/30 |
| Wysokość podkładki (mm) | 5/7 / 8/10 |
| Grubość podstawy stalowej (mm) | 10 / 18/28/40 |
| Nazwa produktu | 2-calowe obrotowe kółko TPR z podwójnym kołem – trwałe, podwójne kółko do wózka zapewniające płynną |
|---|---|
| Rozmiar | 50/75 mm |
| Materiał obudowy | Stal z cynkiem |
| Tworzywo | TPR (guma termoplastyczna) |
| Szerokość bieżnika | 18/25 mm |
| Nazwa | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe, czerwone kółka z PU do wózka |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiały bieżnika | Poliuretan (PU) |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 38*38 mm |
|---|---|
| Średnica koła | 50 mm |
| Rozmiar płyty obrotowej | 38*38mm |
| Pojemność ładunkowa | 66 funtów |
| Typ płyty | Obracać |