| Nazwa produktu | Wyrównanie koła kółek o regulowanej wysokości dla tabel warsztatowych, maszyn przemysłowych, mebli b |
|---|---|
| materiał koła | Poliuretan (PU), nylon, guma, żeliwa |
| Tworzywo | PA6 (rdzeń), TPR (bieżnik), metal (obudowa) |
| Średnica otworu na śrubę | Φ7mm, φ9mm, φ11mm |
| Szerokość bieżnika | 19/24/30/32 mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Gwarancja | nie płynny |
| Orzecznictwo | ISO Rosh CE |
| Tworzywo | guma, stal |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Tworzywo | nylon, stal |
| Gwarancja | nie płynny |
| Średnica koła | 2,5 "(65 mm) |
| Nazwa produktu | 4-calowe, przezroczyste, poliuretanowe, niebieskie kółka o średnicy 100 mm |
|---|---|
| Średnica | 4 cale |
| Średnica koła | 100 mm |
| Kolor koła | Niebieski |
| Pojemność ładowania | 70 kg |
| Nazwa produktu | Wyrównanie koła kółek regulowana wysokość |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU), nylon, guma, żeliwa |
| Wzór bieżnika | Gładki, diamentowy groove, żebrowany |
| Szerokość bieżnika | 19/24/30/32 mm |
| Materiał talerzy | Stalowa (splatana cynkiem), stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | 2-calowe obrotowe kółko poziomujące Regulowane uniwersalne kółko do stołów warsztatowych i urządzeń |
|---|---|
| Tworzywo | Nylon |
| Szerokość koła | 38 mm |
| Temperatura | -25 /+85°C |
| Ładowność | 250 kg |
| Nazwa produktu | Przemysłowe gumowe koło pułkownika |
|---|---|
| Rodzaj | Kółka do talerzy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Styl | Obracać |
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Europejskie, wytrzymałe, przemysłowe nylonowe kółka samonastawne ze wspornikiem ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Rozmiar | 35 mm |
| Szerokość bieżnika | 25 mm |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Tworzywo | Odlewany nylon |
| Nazwa | Nylonowe kółko samonastawne z łożyskiem wałeczkowym do średnich obciążeń – odporne na zużycie, płask |
|---|---|
| Rozmiar koła | 2,5 cala / 63 mm |
| Średnica otworu na śrubę | 13 mm |
| Obrzeże | Nylonowa obręcz |
| Łożysko | Łożyska wałeczkowe |
| Nazwa produktu | Koła samonastawne z PU o średniej wytrzymałości 4"/5"/6" | Obciążenie 200–300 kg | Kó |
|---|---|
| Średnica | 4 cale, 5 cali, 6 cali |
| Obróbka powierzchniowa | Cynk plany |
| Średnica koła | 100/125/150 mm |
| Kolor koła | zielony |