| Nazwa produktu | Wytrzymałe, amortyzujące uniwersalne kółka o dużej nośności |
|---|---|
| Średnica | 5 cali, 6 cali, 8 cali |
| Obróbka powierzchniowa | Cynk plany |
| Średnica koła | 125/150/200 mm |
| Kolor koła | CZERWONY |
| Nazwa | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe, czerwone kółka z PU do wózka |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiały bieżnika | Poliuretan (PU) |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | Trzpień gwintowany, średnio ciężkie, przemysłowe zdejmowane kółka TPR – płynna i przyjazna dla podło |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| nazwisko | Czerwone kółki rycynowe |
|---|---|
| Rodzaj | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Rozmiar koła | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Szerokość bieżnika | 13/13/17/21/27/27 mm |
| Wysokość ładunku | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Redukcja szumów | Ciche/bez hałaśliwych |
|---|---|
| Pojemność ładowania | 100 funtów/ 45 kg |
| Tworzywo | przezroczysty odlew PU |
| Typ | Obrotowe/stacjonarne |
| Zgodność | Pasuje do większości standardowych krzeseł biurowych |
| Rodzaj | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
|---|---|
| nazwisko | Kółka meblowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Nie dostępne |
| Styl | Sztywne, obrotowe, obrotowe i sztywne, obrotowe z hamulcem |
| Nazwa produktu | Kółko z PU o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Typ | Solidne koło |
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 50*28mm |
| Nazwa | Kółka meblowe |
|---|---|
| Typ | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Nie płynny |
| Styl | Sztywne, obrotowe, obrotowe i sztywne, obrotowe z hamulcem |
| Średnica koła | 3″ / 4″ / 5″ |
|---|---|
| Materiał kół | Wysokiej jakości PP, TPR lub Nylon |
| Typ łożyska | Precyzyjne łożysko kulkowe lub podwójne łożysko kulkowe |
| Średnica koła | 65/75 mm |
| Pojemność ładowania | 150-200 kg |
| nazwisko | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Rodzaj | Caster płyty (obrotowy i sztywny) |
| Średnica koła | 75 mm (3 ″) |
| Szerokość bieżnika | 27 mm |
| materiał koła | Poliuretan (PU) |