| Ürün adı | Atölye tabloları, endüstriyel makineler, ofis mobilyaları ve laboratuvar bankları için ayarlanabilir |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU), Naylon, Kauçuk, Dökme Demir |
| Malzeme | PA6 (çekirdek), TPR (sırt), metal (gövde) |
| Cıvata Deliği Çapı | Φ7mm, φ9mm, φ11mm |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Sertifika | ISO Rosh CE |
| Malzeme | Kauçuk, Çelik |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | naylon, çelik |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Tekerlek çapı | 2.5 "(65 mm) |
| Ürün adı | 4 inç 100mm Şeffaf PU Poliüretan Mavi Tekerlekler |
|---|---|
| Çap | 4 inç |
| Tekerlek çapı | 100 mm |
| Tekerlek rengi | Mavi |
| Yük kapasitesi | 70kg |
| Ürün adı | Tesviye tekerlekleri ayarlanabilir yükseklik |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU), Naylon, Kauçuk, Dökme Demir |
| Sırt deseni | Pürüzsüz, elmas oluk, nervürlü |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Plaka malzemesi | Çelik (çinko kaplama), paslanmaz çelik |
| Ürün adı | Tezgah ve Endüstriyel Ekipmanlar için 2 İnç Döner Tesviye Tekeri Ayarlanabilir Evrensel Teker Tekerl |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Tekerlek genişliği | 38 mm |
| Sıcaklık | -25 /+85°C |
| Yük Kapasitesi | Titreşim Çalkalayıcı |
| Ürün Adı | Endüstriyel kauçuk tekerleği |
|---|---|
| Türü | Plaka Tekerleri |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tarzı | döner |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Braketli Avrupa Ağır Hizmet Endüstriyel Naylon Tekerlekler |
|---|---|
| Boyut | 35mm |
| Diş Genişliği | 4 20mA |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Malzeme | Naylon Döküm |
| İsim | Orta Hizmet Makaralı Rulman Naylon Teker Tekerleği – 80kg Aşınmaya Dirençli Düz Ücretsiz Teker |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 2,5 inç / 63 mm |
| Cıvata Deliği Çapı | 13 mm |
| Jant | Naylon Jant |
| Rulman | Makaralı Rulmanlar |
| Ürün adı | Orta Ağır Hizmet PU Küçük Tekerlekler 4"/5"/6"| 200–300kg Yük | Çelik Çekirdekli Çift |
|---|---|
| Çap | 4 inç, 5 inç, 6 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 100/125/150mm |
| Tekerlek rengi | yeşil |