| Ονομασία προϊόντος | Ευθυγράμμιση τροχών με ρυθμιζόμενο ύψος για τραπέζια εργαστηρίων, βιομηχανικά μηχανήματα, έπιπλα γρα |
|---|---|
| Υλικό Τροχού | Πολυουρεθάνιο (PU), νάιλον, καουτσούκ, χυτοσίδηρο |
| Υλικό | ΠΑ6 (πυρήνας), TPR (προετοιμασία), μέταλλο (οικισμός) |
| Διάμετρος οπής μπουλονιού | Φ7mm, Φ9mm, Φ11mm |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Πιστοποίηση | ISO Rosh CE |
| Υλικό | Λάστιχο, χάλυβας |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | νάιλον, χάλυβας |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Διάμετρος τροχού | 2.5 "(65 mm) |
| Όνομα προϊόντος | Διαφανείς τροχοί πολυουρεθάνης 4 ιντσών 100 χιλιοστών PU, μπλε τροχίσκος |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 ίντσες |
| Διάμετρος τροχού | 100mm |
| Τροχόσπιτο | Μπλε |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 70 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενο ύψος με τροχούς με τροχούς |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνιο (PU), νάιλον, καουτσούκ, χυτοσίδηρο |
| Σχέδιο βήματος | Λεπτό, διαμαντένιο, με ράβδους |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Υλικό πλάκας | Χάλυβας (Επιψευδαργυρωμένος), Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ισοπεδωτικός τροχός 2 ιντσών Ρυθμιζόμενος γενικός τροχός τροχού για πάγκο εργασίας κ |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Πλάτος τροχού | 38 χιλ. |
| Θερμοκρασία | -25 /+85°C |
| Χωρητικότητα φορτίου | 250 κιλά |
| Ονομασία του προϊόντος | Βιομηχανικός τροχός κυψελών από καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Στυλ | Στρογγυλο |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί νάιλον τροχοί βαρέως τύπου με βραχίονα από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος | 35 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 25 χλστ |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| υλικό | Χυτό νάυλον |
| Ονομα | Μεσαίου τύπου ρουλεμάν από νάιλον τροχός τροχού – 80kg Ανθεκτικό στη φθορά Flat Free Castor |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 2,5 ίντσες / 63 χλστ |
| Διάμετρος οπής μπουλονιού | 13 χιλιοστά |
| Χείλος | Νάιλον Χείλος |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν κυλίνδρων |
| Όνομα προϊόντος | Τροχοί PU Caster Medium Heavy Duty 4"/5"/6"| Φορτίο 200–300kg | Περιστρεφόμενοι τροχο |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 ίντσες, 5 ίντσες, 6 ίντσες |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150 χλστ |
| Τροχόσπιτο | πράσινος |